Sayfa 367/416 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. İyi akşamlar..
    %1000 bedelli sermaye artırımı
    %89 sermaye azaltımı
    Ruccen hakkı
    Gibi konular hakkında bilgi talep ediyorum. lütfen paylaşımda bununun epeyce araştırdım fakat netleşemedim.

zorakipaşha

2. arkadaşlar en son sasa vakamdan sonra bu seferde pengd ve merkodayım merko ortalamam 15.96 peng de ise 2 adet alımım var 6.10 ve 6.76 olmak üzere cuma günü 6.76 dan ana lotlarıma ek olarak ek alım yapar yapmaz bastılar aşağı biraz kalp krizi geçirdim o sırada ama düzeldim

3.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

Patronda fazla mal kalmamış.
    y.t.d.
    Nerden biliyorsun mal kalmadığını

4.  Alıntı Originally Posted by john mclane Yazıyı Oku
    Nerden biliyorsun mal kalmadığını
    Kendi itiraf ediyor resmi KAP açıklamasında.Şu fiyat aralığında şu kadar mal sattım.Elimde şu kadar pay kaldı diye.

5. Bedelliye kadar tutma amacıyla 40 gün önce aldığım hisseleri bugün sabah itibariyle yeni sahiplerine teslim etmiş bulunuyorum, hisse beklediğimden fazla hızlı gitti. Bir soluklanma olursa belki yeniden ortak oluruz, olmazsa da yolunuz açık, kazancınız bol olsun. Konuda faydalı paylaşım yapan herkese teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by xprofessorx Yazıyı Oku
    Bedelliye kadar tutma amacıyla 40 gün önce aldığım hisseleri bugün sabah itibariyle yeni sahiplerine teslim etmiş bulunuyorum, hisse beklediğimden fazla hızlı gitti. Bir soluklanma olursa belki yeniden ortak oluruz, olmazsa da yolunuz açık, kazancınız bol olsun. Konuda faydalı paylaşım yapan herkese teşekkürler.
    Hayırlı olsun kar cebe yakışır.
    Sonuç olarak hiçbir hisse sonsuza kadar yükselmez/düşmez.
    Olası düşüşe hissede yakalananlar taban serileri geldiğinde elden de çıkaramaz.
    Tkuru da olduğu gibi.
    Herkese Hayırlı kazançlar

7. İnvesting yorumları içler acısı. Panayır yeri sanki bedava para dağıtıyorlar ve hiç kaybetmeyecekmiş gibiler umarım öyle olur

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Maaşallah merko.
    Daha başka ne denebilir ki ?
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 367/416 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz