Sayfa 373/416 İlkİlk ... 273323363371372373374375383 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. kefeni yırttıtıkmı şimdi hocalar

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hatırlıyormusun size neler yazmıştım özelden merko o zamanlar 2.40 dan sonra kopar dedim ama ben az bi mal ile geldim ister inanın ister inanmayın 1000 lot ile geldim bakmayın bana ben atarım tutarım yazarım çizerim bol bol konuşurum ama zevk olsun diye alır satarım milyonlarım yok ki çok lotum olsun bide o var yani
    Abicim isterse 1000 tl olsun. Merkonun beyle bir fiyati yok.

Çok güzel gelişme
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Şirket'imiz Merko Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.' nin QNB Finansbank'ta bulunan KGF teminatı kapsamında kullanmış olduğumuz 01987-KX-000000000004 referanslı, 18.03.2022 vadeli, 1.370.004 USD ana para bakiyeli kredisinin erken kapatılmasına karar verilmiş olup, 14.10.2020 (bugün) tarihi itibariyle kapatılmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Günaydın ortaklar rüchanlara kadar duracak herkese selam olsun🤚🤚
    Anlık tavanda bekleyen 340bin

5. Herkese Merhaba,
    Bedelli onaylandı mı? Rüçhan hesaplama hk bilgi verebilecek varmı arkadaşlar. Teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    Herkese Merhaba,
    Bedelli onaylandı mı? Rüçhan hesaplama hk bilgi verebilecek varmı arkadaşlar. Teşekkürler
    Bedelli daha onaylanmadı 22 eylülde başvuru yapıldı daha zamanı var ama onaylanmaması icin bi sebep görülmüyor şuan.
    Rüchan hesaplanması için de hangi banka yada kurumdan işlem yapıyorsanız onun yatırım danışmanını arayıp ücretsiz yaptırabilirsiniz

7. Evet bundan önce ben denizin bedellisine girdim yatırım yaptığım bankayı aradım onlar bana her şeyi detaylı olarak anlattı. Ama bölünme onayı geldikten sonra ararsanız yardımcı oluyorlar, öncesinde meraktan aradım henüz belli olmadığı için yardımcı olmadılar
     Alıntı Originally Posted by orcnylmzzz Yazıyı Oku
    Bedelli daha onaylanmadı 22 eylülde başvuru yapıldı daha zamanı var ama onaylanmaması icin bi sebep görülmüyor şuan.
    Rüchan hesaplanması için de hangi banka yada kurumdan işlem yapıyorsanız onun yatırım danışmanını arayıp ücretsiz yaptırabilirsiniz
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by orcnylmzzz Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler, mevcut durumda onaylanmaması için bir sebep görülmüyor dediniz, tahmini ne zaman belli oluyor ve bedelli onayı için şartlar nedir? Örneğin TKURU hissesinin başına gelenler gelebilir mi?

Sayfa 373/416 İlkİlk ... 273323363371372373374375383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •