Sayfa 383/416 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Kafadaki kurumların maliyetleri yüksek 16-17 bandında bunlar en az yüzde 50 kar almadan hayatta bırakmaz diye düşünüyorum şahsi fikrim kesinlikle. Bir de sermaye azaltımı+arttırımı var eş zamanlı. Rüçhan olayı var. Bu böyle kesinlikle kalmaz diye düşünüyorum. Hadi soyuluyoruz diyelim daha önümüzde uzun yol var neden bu kadar erken? Bu şekilde daha da yatırım olmaz, patronun da hoşuna gitmez. Tamamen şahsi fikrim bir de iyi düşünmeye çalışıyorum.

Alengirli işler dönüyor kısmına ise şöyle katılıyorum;

Dün 12.55 seansı +9.18
    11.55 seansı - 9.70
    Ben ilk defa böyle bişeye denk geldim. Ytd

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Aydin efesi alengirli isler demesen de üç haneler demişsindir
    Günaydın,hayırlı cumalar ortak.

Forumda olası fiyat paylaşmasam da,kendi içimde galeyana gelip ben de hayallerimi çok yukarılara taşıdım doğrusu.
    Bu yüzden bir miktarını içerde bıraktım.
    Ama inşallah faka basıp içerde kilitli kalmayız.
    Herkes çok dikkatli ,metanetli olsun dostlar.

Mevlam günümüzü hayırlara vesile etsin inşallah.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

3. Tabanda ne kadar var arkadaşlar? Bu kadar sıkıntılı bir tahta olur mu?

4. Bugün genel kurul toplantısı varmı.. yoksa 2 akşam önce gelen 5 kaptan sonra genel kurul yapılmıcak mı

5. Şirketi aradık 16 kasım dedi sapladılar yine bize dün çıkış için fırsatmış değerlendiremedik

6. Sözde çoğunluk aranmaksızın bugün yapılıcaktı.. ağzı olan konuşuyo

Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    Kafadaki kurumların maliyetleri yüksek 16-17 bandında bunlar en az yüzde 50 kar almadan hayatta bırakmaz diye düşünüyorum şahsi fikrim kesinlikle. Bir de sermaye azaltımı+arttırımı var eş zamanlı. Rüçhan olayı var. Bu böyle kesinlikle kalmaz diye düşünüyorum. Hadi soyuluyoruz diyelim daha önümüzde uzun yol var neden bu kadar erken? Bu şekilde daha da yatırım olmaz, patronun da hoşuna gitmez. Tamamen şahsi fikrim bir de iyi düşünmeye çalışıyorum.

Alengirli işler dönüyor kısmına ise şöyle katılıyorum;

Dün 12.55 seansı +9.18
    11.55 seansı - 9.70
    Ben ilk defa böyle bişeye denk geldim. Ytd

patron şirketin parası olmadığı için 3,5 milyon lotu 12.50 ile 14.50 arasından tahtacıya teslim etmiş. tahtacıda bunları 20 TL üzerinden her kademede dağıtmış. bu işlemler yapılırken sosyal medyadan 1xx rakamları ile gazlanmışki alanlar satmasın. daha neyin karını edecekler? adamlar operasyonun %80 ini tamamlamış. benim kanaatime göre 12 lerden bir hareket daha yapabilir yukarı doğru,kalan mallarıda satmak için. tamamen benim gördüklerimdir,daha önce yaşananlardan çıkarılan tecrübedir. aman diyim aklınıza yatmayan bir işe kalkışmayın.

8. Teşekkür ederim hocam. Bekleyelim bakalım en azından şu tek fiyat laneti bitsin bir de öyle bekleyelim.
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    patron şirketin parası olmadığı için 3,5 milyon lotu 12.50 ile 14.50 arasından tahtacıya teslim etmiş. tahtacıda bunları 20 TL üzerinden her kademede dağıtmış. bu işlemler yapılırken sosyal medyadan 1xx rakamları ile gazlanmışki alanlar satmasın. daha neyin karını edecekler? adamlar operasyonun %80 ini tamamlamış. benim kanaatime göre 12 lerden bir hareket daha yapabilir yukarı doğru,kalan mallarıda satmak için. tamamen benim gördüklerimdir,daha önce yaşananlardan çıkarılan tecrübedir. aman diyim aklınıza yatmayan bir işe kalkışmayın.

Sayfa 383/416 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •