Sayfa 407/416 İlkİlk ... 307357397405406407408409 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

BAKALIM SON HAFTA ALAN VE SATANLAR 01/03/2021 İLE 05/03/2021ARASI YTD

AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sağlam bir kap haberi düşmediği sürece yön halen bence aşağı yönde... paylaştıklarımı dikkatli bir şekilde izleyenler ne demek istediğimi anlayacaklar... yeni alacaklar dikkatli olmalı bu hafta satanlara bakacak olursak patron sattı ZİRAAT , VAKIF , GARANTİ , AK YATIRIM, İŞ YATIRIM, BU ARACI KURUMLARDAN DESTEK GELMEDİĞİ SÜRECE YÖN AŞAĞI OLACAKTIR. ATTIĞIM YILLIK TAKAS VİDEOSUNU İNCELEYİN.. YTD AMOR

https://www.radyoaktivite.com/takasa...en_hisse=MERKO

Yatırımcı için hayırlısı olan bence spk nın tahsisliyi onaylamaması gerekli ama son açıklalanan kap haberlerini değerlendirecek olursak şirketin spk nezdinde kap düzeltmeleri olsun sermayeartırımının tahsisli onaylanacağı yönünde güçlü sinyaller geldiğini düşünüyorum. En azından spk satış içi 1 yıllık yasak koymalı... Geriye tek beklenti yatırım teşvik sunumları ve ortaklık vb , alım satım ve ihaleler kalıyor... Ytd amor

Şirketin fili dolaşımındaki hisse miktarı çok yüksek halka açıklıkta % 100 gibi dolaşımdaki hissede %95 galiba kişisel görüş olarak bildiriyorum şirkete acilen ortak gelmeli ve dolaşımdaki hisselerin alınarak %25 oranına düşürülürse eger 70 tl değil 700 tl bile olur ancak bu dolaşımdaki hisseleri düşürecek yada alacak patronda yatırım stratejisi var mı bunu zamanla göreceğiz. Bedelli sonunda öz sermayesi çok kuvvetlendi ancak iyi alınacak kararlar orta vadede şirketi yıldız pazara taşıyacak mı ? Pazardaki payını yükseltmesi gerekli sadece Domates işiyle uğraşmamak gerekli şirketin sicil kartı çok geniş dünyanın %27 gıda stoku kalmışken avrupaya yakın bir ülkede halka açık bir şirketin böyle kalacağını düşünmüyorum tahsisliden sonra bir adım atmalarını bekliyorum ytd AMOR

AMOR

AMOR

Sayfa 407/416 İlkİlk ... 307357397405406407408409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •