Sayfa 410/416 İlkİlk ... 310360400408409410411412 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Tahsisli de onaylanırsa,yeni zirveleri görürüz diye ümid ediyorum.

Kısmet artık.
    Frigo alımı çok güzel bir hikaye, sinerji vs beklentileri çok haklı. Yalnız 3 dolar yerine iki sene önce 10 15 cent olan malı alsalardı yine bu hikaye olurdu. Portakal mı icat oldu, mandalina mi bu iki yilda? Pahalı bir firmanın satın alınarak yatırımcının son dönemde getirdiği paranın harcanması neticesinde hisse fiyatının düşmesi normal. Bunu yukarı yönde bir manipülasyon için kullanmamalarına şaşırdık sadece.
    Tahsisli olumlu olur ancak hisseyi pahalı olmaktan kurtarmaz. O yüzden haber gelirse sivri köşeli birşeyler görürüz grafikte, zirve mi olur tersi mi olur bilemem. Şimdi ben böyle yazdım diye inadina dümdüz çizgi de çizebilirler. Fazla analize gerek yok sanki bu hissede. Zarı attık bekliyoruz, sıra karşıda.

2. Rusya domates kota artırımı talebi,
    Ramazan psikolojisi
    Tahsisli s.a. onayı beklentisi/ frigo alımı
    22 h.o 50 h.o. arasında sıkışan grafik
    Düzgün hisselerin yatay seyri/düşüş beklentisi
    ‐-----------------
    Bu daha da gitmezse ne bileyim...

3. Kaşintim tuttu..kumar oynayacagim..kaybedersem aşkta kazanirim
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4.  Alıntı Originally Posted by Yatır'ın tavsiyesi Yazıyı Oku
    Rusya domates kota artırımı talebi,
    Ramazan psikolojisi
    Tahsisli s.a. onayı beklentisi/ frigo alımı
    22 h.o 50 h.o. arasında sıkışan grafik
    Düzgün hisselerin yatay seyri/düşüş beklentisi
    ‐-----------------
    Bu daha da gitmezse ne bileyim...
    Şirketçilik oynuyorlar 😁 endekse paralel hareket etmeler, iyi haberle mal dağıtmalar ...
    Madem her şey kitabına göre ben de stop oldum gitti... perşembe spk bültenini görür, son postayı da satarım.

5. Sahibi olduklari şirketi 20 küsur sene kâra geçirmesinler,bilançoda ortaklik yapisinin girift dolambaçlı sokaklarinda her türlü alda kadapra işleri döndürsünler net işletme sermayesini yiyip kediye yüklesinler,habire bedelli yok o yetmedi tahsisli sermaye artisi yapsinlar elde ettikleri kârıda 2 sene önce 90 kurusluk beher hisse fiyati olan frigo pak hisselerini 3 dolardan satin alsinlar sonra bu yaptiklarini eleştirenleri mahkemeye yasal yollara başvurmakla tehdit etsinler..ne alâ düzen..ne âla borsa...ulan bunlar yoksa firigo pakdan aldiklari hisse ile yetinip merkoyu millete kitlemesinler.bu türkiyede her şey olur..yaşasin sermayenin tabana yayılıp küçük yatirimcinin korunduğu imkb yada bist her ne haltsa..yaşasınnnnnnn
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Kaşintim tuttu..kumar oynayacagim..kaybedersem aşkta kazanirim
    Bu yazimi bana hatirlatmasin kimse madem sahipleri kumarbaz bende kumarbazim bakalim kim kimi ütecek..��������

7. Benim ne kadar iskoçyalı tanidigim varsa dürüst ve cesaretli adamlardi...bu iskoçyaliyi zaman geçtikçe taniyacagiz bakalim...baban en azindan işi bilen adamdi bu tekeden bir kaç post çikarmasini bildi ...dardanel ve tukaş da bir zamanlar eksi öz sermayelerde kulaç atiyorlardi..hatta pengd ve frigopak hakeza son iki firma1000 er küsur tl lik borçlarini ödeyemeyecek haldelerdi..ali star kardeş torigini kullan konjuktur ve allah sana bist de işlem goren bir gida hissesi vermis tabiri caiz ise yok fiyata Türk çiftcisinin elinden aldiginiz mallari euro bolgesine sair ulkelere satiyorsunuz...bundan sonra bari adam gibi yönetin bu şirketi hem siz kazanin hemde gariban paydaşlariniz..yaşim senden buyuk nasihat dinle..hadi koçum rast gele

8. TAhsisli bekle,bekle ağaç olduk.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 410/416 İlkİlk ... 310360400408409410411412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •