Sayfa 92/416 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 729 - 736 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    dökme işlemi tamamlandı galiba

devre kesici yedik 1.95 den
    Helal be insallah durmaz artik soyle bir 2 ustu yapariz alis satis nasil zeytin guzel haberler bekliyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by Hacimsiz Yazıyı Oku
    Helal be insallah durmaz artik soyle bir 2 ustu yapariz alis satis nasil zeytin guzel haberler bekliyoruz
    sabahta dedim düşmesi saçma , trene çok binen olmuş , dökülmeleri gerekiyordu
    takaslar gayet temiz

3.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    sabahta dedim düşmesi saçma , trene çok binen olmuş , dökülmeleri gerekiyordu
    takaslar gayet temiz
    Kapanisa yakin yapti hareketini haber gelme olasiligi yuksek

4. Twiterde borsa benim isim adli bir grup var gecenki devre kestigi harekettede onlar soylemisdi bugun 17.50 de devre kesdikten 1 dk sonra gene soyledi kagidi gruba ve durum bu inanilir gibi degil tahtanin hali bu spekmidirler nedirler bilemedim
    Son düzenleme : Hacimsiz; 08-02-2018 saat: 18:47.

5.  Alıntı Originally Posted by Hacimsiz Yazıyı Oku
    Twiterde borsa benim isim adli bir grup var gecenki devre kestigi harekettede onlar soylemisdi bugun 17.50 de devre kesdikten 1 dk sonra gene soyledi kagidi gruba ve durum bu inanilir gibi degil tahtanin hali bu spekmidirler nedirler bilemedim
    Gurbun ismini tam olarak yazarmisin. Çok çıkıyor. Tşk.ler.

6.  Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    Gurbun ismini tam olarak yazarmisin. Çok çıkıyor. Tşk.ler.
    Kardes borsa benim isim grubun adi 18 bin takipcisi var ama sakin takip etme iki soru sordum engelledi beni 1.98 e yuklu satis girmis biri paylasmis cvp veremedi bende satisi silmezsen adam degilsin dedim engelledi. 2.12 dede soylemisti devre kestikten 1 dk sonra verdi milletin eline aldi 2 nin altina tahtayi. Son 20 dakika aldi asagidan sonra 48 gece devre kesti 50 gece kagidi soyledi ayni 2.12 deki islemi yapti. Tahtayi bunlara birakan patrona geciriyim insallah geri donmez bende icindeyim cunku. Bu arada takipcileri ayikti soven sovene

7. Zeytin usta bu serefsizler ne yapmaya calisiyor senin olanlari gordugune eminim bi yorum yap be

8.  Alıntı Originally Posted by Hacimsiz Yazıyı Oku
    Kardes borsa benim isim grubun adi 18 bin takipcisi var ama sakin takip etme iki soru sordum engelledi beni 1.98 e yuklu satis girmis biri paylasmis cvp veremedi bende satisi silmezsen adam degilsin dedim engelledi. 2.12 dede soylemisti devre kestikten 1 dk sonra verdi milletin eline aldi 2 nin altina tahtayi. Son 20 dakika aldi asagidan sonra 48 gece devre kesti 50 gece kagidi soyledi ayni 2.12 deki islemi yapti. Tahtayi bunlara birakan patrona geciriyim insallah geri donmez bende icindeyim cunku. Bu arada takipcileri ayikti soven sovene
    Öncelikle tşk.ler. Bende geçen haftadan beri buradayım, yazılanları okuyorum. Bugün kademe analizine baktığımda; devre kestiğinde 1.95'ten işlem sonlanmış, karanlık oda işlemlerinde direkt olarak 1.98'den 308.000 lot üzeri alım olmuş. Bakalım yarın nasıl olur. Bu hareketi hissede tecrübeli arkadaşlar yorumlasin.

Sayfa 92/416 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •