Sayfa 414/416 İlkİlk ... 314364404412413414415416 SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. elbet 30'u göreceğiz.ama içerdeyken mi,dışardan mı izleyeceğiz kısmet artık.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bunun tahsislisi piyasada oluşan son fiyatların ortalamasından olacak, bu durumda SPK onayı veya reddi gelmeden patronlar bunun artmasına izin verir mi? Bence izin vermezler.

4. İmkb de yabancinin bile dindari var hamdolsun cok sukur..blake bile en sonunda dediki niyet ettim niyet eyledim yatirimciyi opmeye uydum hazir ilan turklere ahahahahahahahha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    dragonsong sahnelere dönmüs
    iyi tasittilar mali
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. hem merkonun hemde frigonun patronları açıklama yapmış..içine düştükleri finansal krizin sorumlusu olarak 6 kat artan euro kurunu göstermişler..beni aldı bi gülme...sen euro pazarına ihracat yapacaksın,mamulleri tl ile yerli üreticiden veresiye alacaksın...sonra zarar edeceksin...her senede bedelli yapacaksın...bu piyasanın ben taaaaa.........
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7. Ya arkadaş
    Tamam salça salça da
    BU SALÇALARI NE İLE SATIYORSUN
    NASIL KORUYORSUN
    AMBALAJJ
    TENEKE AMBALAJ
    SUUUUSSSS
    BANTAŞŞŞŞ

8. eninde sonunda 30 tl leri göreceksin zira o civarda çok insanı 50 olacak diye hüplettiler...kar edeceksin...bilançoların düzelecek...bundan sonra cin olmadan adam çarpamayacaksın iskoçyalı...

Sayfa 414/416 İlkİlk ... 314364404412413414415416 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •