Sayfa 342/416 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. bugün bilanço gelmesi gerekiyor spk dan bugüne kadar izin alındı. bilançoya göre yarın bugünden farklı olabilir dikkat etmekte fayda var

2. Bilanço önemli değil, yakında olumlu haberler göndermeye başlar. Öncelikle yeni ürün gamı ile ilgili haberi bekliyorum ben. Fabrika arsası çok büyük ,düşük maliyetle yeni fabrikalar yapılabilir.
    20 senedir yatan şirket ilk defa olumlu birşeyler yapmaya başladı. Bist'te 20 senedir fiyat olarak yatan başka bir şirket bilmiyorum ben, hele ki bu dönemde gıda şirketi olsun. Gıda firmaları cirolarının 10-20 katı üzerinden işlem görüyor nerdeyse.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Bok atmayın ltf...
    Bu sefer farklı,limit gökyüzü ...YTD...

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok ayip
    Bilancoyu yorumlamayacagim !

4. Yarın sabah zorlu bir dönemeçteyiz galiba.
    Panikçiler,fırsat kollayanlar yan yana.

Metro durağındaki sahneleri yaşayacakmışız bakalım
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

5. Sevgili ortaklar. Bilanço geldi. İnceleme şansınız oldu m bilmiyorum. Ama yayınlalana bilançoda şirket sürekliliği ile ilgili denetçi raporunda altta paylaştığım bir kısım var. Bunu nasıl yorumlamak gerekiyor C ev D maddelerini ayrı ayrı profesyonel olarak yorumlayacak biri var mı? Mali müşavir varsa 10 numara aydınlatıcı olur

Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

6. [QUOTE=mert yurt;4698927]Satılacak mı yoksa ? y.t.d ....[/QUOT
    hikayede eksik parçalar var... yt.d
    keyifler yerindedir umarım )
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Keşke satılsa, tam zamanı aslında.[QUOTE=mert yurt;4752178]
     Alıntı Originally Posted by mert yurt Yazıyı Oku
    Satılacak mı yoksa ? y.t.d ....[/QUOT
    hikayede eksik parçalar var... yt.d
    keyifler yerindedir umarım )
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Tavan bozup kitledi, baya iyi oldu.

Sayfa 342/416 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •