Sayfa 329/416 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Genel kurul ertelenmiş çoğunluk sağlanamadığından demek ki Yunanlı ve Baran ın şirkete çoğunluğu kaybettiği ve galipin şirkette hissesi olmadığı bu kağıta demek ki spek te kalmamış bekleki biri gelsin şirketi alsın düze çıkarsın oda zor artık.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirketin ortaklık yapısında %90 diyor.
    The Fire Dragon Trust ve Mehmet Hakan Severge belirgin bir ortak yok.
    30 Haziran'da genel kurula katılacak ortak var mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Baba da kâr göstermedi ... Tarihi stok yaptığı seneydi 2014-15 olabilir tüm portföyü 1.12 den buna taşıdım 2 tl hedefim vardı her şey yolundaydı 1.65 veya 1.75 gördü sanırım satmadım .Dünya salça fiyatları fazla arzdan düştü bahanesi ile 1 e kadar bastılar 1.18 ort ile zor çıktım 2 gün içinde 1.50 görüp daha da iflah olmadı.
    O zaman aygün nick ile yazıyordum ... Borsadaki tarihi hatalarımdan biriydi 1.60 lardan çıkmamak.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tarlalari sel basmıştı. Ciftciden domates alamamıştı. Kari tavan yapacakken nasip olmamisti. 1,48 den satmistim.

3. Patron vakit daralıyor tahsislideki hisseleri yerine koyman gerekiyor ama sen kağıt gitmesin diye mal veriyorsun yanlis yoldasın elindekileri bari kaybetme bırak kağıdın önünde durmayı bu saatten sonra senin gücünde yetmeyecek kağıdın önüne set kurmaya.genel kurulda sıkıntı yaşama,elindeki yüzdeyi bari koru çoğunluk elinde kalsın.

4. Bu gün 1.44 girdim kağıda biraz üfledim....Nefesim Kuvvetlimi yarın belli olur.....Herkese bol kazançlar....
    Son düzenleme : sontrader; 18-06-2020 saat: 22:58.

5. 2019 1. ayda 1.60 haftalık kapanış yaptığı yer var ...Yarın cuma ....O çanağı tamamlayacaksan eğer spekcim yarın tamamlamalısın.....Haftaya pazartesi de 1.7 leri gösterip bir iğne atarsın....Böyle yazdığıma bakmayın yorumlarım yaklaşık 15-20 dakikalık grafik incelmesi sonrası oluşmuştur....Kaba yerlerimizden sallamıyoruz....Yatırım tavsiyesi tabiki değildir....

6. Bugün 1.47 den 10.000 adet aldim. Iyi cesaret bendeki ama endeks hisselerini alip yan hisseleri satmacaya denk geldik iyimi. Simdi bekle dur gunlerce yada haftalarca

Ay sonu merko kurulu var,tabii ki ertelenmez ise.
     Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Bugün 1.47 den 10.000 adet aldim. Iyi cesaret bendeki ama endeks hisselerini alip yan hisseleri satmacaya denk geldik iyimi. Simdi bekle dur gunlerce yada haftalarca
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Patron vakit daralıyor tahsislideki hisseleri yerine koyman gerekiyor ama sen kağıt gitmesin diye mal veriyorsun yanlis yoldasın elindekileri bari kaybetme bırak kağıdın önünde durmayı bu saatten sonra senin gücünde yetmeyecek kağıdın önüne set kurmaya.genel kurulda sıkıntı yaşama,elindeki yüzdeyi bari koru çoğunluk elinde kalsın.

Merhaba Sayın akcakese,
    Tahsisli konusunu biraz açarmısınız.Teşekkürler.
    Yazdığım mesajlar ve paylaştığım grafikler şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 329/416 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •