Sayfa 314/415 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 3320 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    11 aydur zararda oturuordum ilk defa karda bekliorim 1 tl maliyetim var 185k beklicem ne kdr dayanabilirim bilmim ama 1.3 mantikli gibi
    Hayırlısı olsun inşallah.galip ağa kar etmeyeceği işe girmez.adam çekirdekten yetişme, ky'nin psikolojisini çok iyi biliyor.
    Borsadaki ana prensip, sabır.
    Üzerine bir de ortaklar tahsisli hisse aldılar.
    Çok şeye gebe bu hisse ,bekleyip göreceğiz artık.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun inşallah.galip ağa kar etmeyeceği işe girmez.adam çekirdekten yetişme, ky'nin psikolojisini çok iyi biliyor.
    Borsadaki ana prensip, sabır.
    Üzerine bir de ortaklar tahsisli hisse aldılar.
    Çok şeye gebe bu hisse ,bekleyip göreceğiz artık.
    Eskilerden.kimse yok mu bu marbas ve a1 nabior.karsilikli al satla.gecior tahta nedir tahminler

3. Kayıtlara geçmesi amacıyla finansal açıdan yorumumu paylaşayım istedim.
    2018/3. Çeyrek zararı 15 milyon civarı
    2018/ yıllık zararı ise 30 milyon civarı.( 2018 son çeyrekteki zararı 15 milyon civarına tekabül ediyor)

2019/3. Çeyrek zararı ise 5 milyon civarı.

Son çeyrekte sürpriz yapmazlar ise , kar edeceğini tahmin ediyorum.
    Yıllık bazda -30'lardan kar'a geçmesi gerçekleşirse ,hisseye olumlu etkisi olur inşallah.

müstahsillere verirken avansların çok fazla olmasından dolayı ,inşallah bu avansların karşılığında alınması gereken hammadde stoklara bol miktarda giriş yapar.
    Galip ağa ve şirket ortakları anlaşıp bir de şirkete ortak alımı görüşmelerine başlıyoruz derse, çok süper olacak.
    1 Mart.2020 bilançoyu görürsek kısmette, bu senaryonun ne derece gerçekleşmiş olacağını göreceğiz inşallah.
    Forumun sessizliği de çok iyi.

4. 2017 aralik sonundan 2019 sonuna kadar forumu okudum hep olaylar baslamis lucky var murat die biri var zeytin var 2.15 ler var galip gelipr bedelli gelior hersey var simdi de basladi hareket ama.bu sefer hacimli gidior marbas o zamanlarda ea almis şimdide alior bakalim sonumuz ne olcak ben gcn sene ocak da girmişim yazilarda gordum 1.6 dan girmişim maliyetim 1 tl ye düştü 185k var elimde bakalim spek okuor burayi ne yapcak 1.4 dan veririm spek habrin olsun

5.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    2017 aralik sonundan 2019 sonuna kadar forumu okudum hep olaylar baslamis lucky var murat die biri var zeytin var 2.15 ler var galip gelipr bedelli gelior hersey var simdi de basladi hareket ama.bu sefer hacimli gidior marbas o zamanlarda ea almis şimdide alior bakalim sonumuz ne olcak ben gcn sene ocak da girmişim yazilarda gordum 1.6 dan girmişim maliyetim 1 tl ye düştü 185k var elimde bakalim spek okuor burayi ne yapcak 1.4 dan veririm spek habrin olsun
    Bayağı bi lot varmış.Allah gönlüne göre versin.inşallah istediğin degerden satma şansını yakalarsın kardeşim.

Benim hedef biraz farklı.bakalım ne kadar sabredebileceğim.
    Metronun takaslarda hiç lotu yok galiba.

6.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Bayağı bi lot varmış.Allah gönlüne göre versin.inşallah istediğin degerden satma şansını yakalarsın kardeşim.

Benim hedef biraz farklı.bakalım ne kadar sabredebileceğim.
    Metronun takaslarda hiç lotu yok galiba.
    Sabirla bekledik butun kağıtlar gitti ins satariz hedefim 1.4 ama kagit gider m8 gider 2.1 lari gordu su an metro yok marbas la a1 oynuor. Galip belki girer oylum tukas olur bilemeyiz

Sayfa 314/415 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •