Sayfa 352/416 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. dolar bazlı grafikte 2.44 dolar seviyesi zirve görünüyor.2008 yılında bu seviyelerde zirve yapmış sonraki 10 -12 yıldır sürünen bir tahta açıkladığı yüksek bedelliyle kendine gelmeye çalışıyor grafikler.bakalım kent in yaptığı gibi spk onayı ve bölünme süreçlerinde dolar zirvesini geçebilecekmi.

2. Maaşallah merko .

Kaldı 3 dönemeç çift hanelere inşallah.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

3. arkadaşlar merko %kaç yapıyor bedelli benim elimde 1000 tane var ,bilgi verecek bir kardeş varmı

4.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    arkadaşlar merko %kaç yapıyor bedelli benim elimde 1000 tane var ,bilgi verecek bir kardeş varmı
    Detaylar linktedir
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Maaşallah merko .

Kıymetli ortağım yarın ki üst marj fiyatı 8.20 deniliyor. Demin aracı kurumumun geçmiş mesajlarına bir göz attım, Merkoda ralliden önce son parti malımı 25 Ağustos Salı günü 1.66 dan almışım, vay be dedim kendi kendime ne hamle yapmışım

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Maaşallah merko .

Kıymetli ortağım, demek ki boşuna dememişler "Borsa sabirsizlarin sabirlilara para kazandırdığı bir yerdir". Aracı kurumun mesajlarında daha da geçmişe gittim, MERKO yu 28 Temmuz'da 2.05 ten almışım, sonra sert düşüş yapmış, benim de bir huyum var, bir kağıt aldığım da düştükçe almayı severim, inanır mısın 2.05 ten aldığım bir kağıdı 25 Ağustos'a kadar alıp maliyeti 1.78'e düşürmüşüm.
    Yazdıklarım Al-Sat-Tut yatırım tavsiyesi değildir. ALLAH herkese gönlüne göre versin inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Kıymetli ortağım, demek ki boşuna dememişler "Borsa sabirsizlarin sabirlilara para kazandırdığı bir yerdir". Aracı kurumun mesajlarında daha da geçmişe gittim, MERKO yu 28 Temmuz'da 2.05 ten almışım, sonra sert düşüş yapmış, benim de bir huyum var, bir kağıt aldığım da düştükçe almayı severim, inanır mısın 2.05 ten aldığım bir kağıdı 25 Ağustos'a kadar alıp maliyeti 1.78'e düşürmüşüm.
    Yazdıklarım Al-Sat-Tut yatırım tavsiyesi değildir. ALLAH herkese gönlüne göre versin inşallah.

Günaydın ortaklarım.

8. Kaldı 2 dönemeç, Allah'ın izniyle inşallah.

Sayfa 352/416 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •