Sayfa 385/416 İlkİlk ... 285335375383384385386387395 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Vay be geçmiş zamanlarım aklıma geldi ben o zararı %4 düşünce yapıyorum ki( 2020 Şubat ayında bir adet ev aldım borsadan kazandığım parayla)
     Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    Ben kervandan battım asıl 7.800 zarar
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    #Spk#merko diye hashtag acilmaya baslanir
    Patron alacagini aldi
    Bedelli onaylanmış onaylanmamis s2nde olmaz
    Kalanlar ?
    Sende daha ugramazsin
    Twiterde başlamışlar

3. Tabi işin o kısmı da var şu an. Özellikle bu şekilde manipülasyon yapmaları spk onayını bile zorlaştırmış olabilir
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Spk onay verecek mi garanti gözüyle bakıyorsunuz

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. MERKO - Merko Gıda

Herkese merhaba. Öncelikle zor bir süreç yaşayan bütün ortaklar dilerim tez zamanda bu sıkıntılardan kurtulur.

Perşembe günki tavan taban için biraz yorum yapmak istiyorum.
    Bence o gün By’lar kağıda çok baskı yapmadılar he yürütecek şekilde destekte olmadılar yani tahtayı biraz kendi haline bıraktılar.
    O gün hisseyi baskılayan bence ky idi. Ky kendi bacağına sıktı. Alttan maliyetliler çıkış kapısı olarak kullandılar. Tabi çıkabilen çıktı çıkamayan da sonradan tabana mal yığmaya devam etti bu yığmayı cuma günü de yaptı. İnvst forumunu çok ciddye almasamda oranın nabzını da kontrol ederim. Orada çarşamba akşamı gaz pompalayan tiplerin büyük çoğunluğu perşembe günü birden kayboldular! Kısacası Ky maalesef kendi bacağına sıkmaya ara arada spek tahtacı ya da By ne dersniz oda tabanı şişirmeye, baskılamaya devam ediyor bakalım nereye kadar gidecek bu döngü. Aslında Ky biraz sakin olsa hissedeki panik havası geçecek yataya bağlayacak gibi duruyor. Bu durum eninde sonunda birilerinin işine yarıyor!

Patron hakkında da birkaç kelam edelim. Hala tam karar verebilmiş değilim ama patronun iyi niyetli olduğu ihtimalini düşünmek istiyorum tabi kötü niyetli olma ihtimali de ilk ihtimal kadar güçlü . Tek mantıklı dayanak ise; bu kadar sert hareketler kendi şirketine ve itibarına zarar verecek oda buna müsade edecek mi? Bugünki kap’a bakarsak cılızda olsa bir tepki göstermesi olumlu gibi görünüyor etkisini önümüzdeki hafta göreceğiz.

Son durumda tek beklenti bedelli sürecinin çokta uzamadan sıkıntısız bir şekilde olumlu sonuçlanması hisseninde bunu fiyatlayabilmesi. İnş bütün iyi ihtimaller gerçekleşir.

Yazdıklarım hiç kimseyi etlimemelidir kendi düşüncelerimdir yatırım tavsiyesi olarak kullanılamaz.

5. Patron, küçük yatırımcıyı by kucağına oturttu ve perişan etti. Şirin görünebilmek için vakitsiz 3.5 kap attı. aklınca kendini akladı yanı mal yedirme esnasında kullanılan kap haberleri. Spk'da buna çanak tuttu. Elbet düzelecektir. Fakat ky'dan aldıkları yanlarına kar olacaktır. Çok yazık ettiler. Umarım devletin yetkili mercileride çanak tutmaz.

zorakipaşha

6. nıye mılletce kumar mantıgına asıgız ya kardesım 1 lıradan 30 a gelmıs yok 300 e gıtcek alcam ben alcam ben patron satıyor yok yınede alcam ...
    vermıycem vermıycem vardı bı ara vıdeo bu kafayla batan cok olur tabı 500 tane hısse var bıstte hemde delı gıbı kar eden hayırlı pazarlar

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    nıye mılletce kumar mantıgına asıgız ya kardesım 1 lıradan 30 a gelmıs yok 300 e gıtcek alcam ben alcam ben patron satıyor yok yınede alcam ...
    vermıycem vermıycem vardı bı ara vıdeo bu kafayla batan cok olur tabı 500 tane hısse var bıstte hemde delı gıbı kar eden hayırlı pazarlar
    Çok haklısınız.

zorakipaşha

8. Fiyat şu olacak bu olacağı bırakalımda spk nın bölünme onayı için şirketin genel kurul onayı şartmı değilmi onu tartışalım

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 385/416 İlkİlk ... 285335375383384385386387395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •