Sayfa 355/416 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Ben varım, hedefim belli ama gelebilecek haberlere göre revize edeceğim. Şirket şu an batık halini fiyatlıyor. Şu an bu şirket bedelli yapmış hali ile halka arz olsaydı sizce piyasa değeri ne olurdu? Örnek olarak fadeye bakılabilir.
     Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Vallah hocam bunlar beni bile silkeledilerse, hisse de küçük yatırımcı kalmış mıdır bilemiyorum. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir. ALLAH herkesin niyetine ve gönlüne göre verir inşallah.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Ben varım, hedefim belli ama gelebilecek haberlere göre revize edeceğim. Şirket şu an batık halini fiyatlıyor. Şu an bu şirket bedelli yapmış hali ile halka arz olsaydı sizce piyasa değeri ne olurdu? Örnek olarak fadeye bakılabilir.

ALLAH utandırmasın hocam.

Güya adamın Merko da yatırımı yoktu ve gelip Merkonun sayfasında yorum yapmıştı, bende safım ve etkisinde kaldım ne yazık ki, bu adam BİR...
    Dyoby da da Terzico denen bir zat 3.5 lardan aldığım dyo ları her saat başı yazdığı olumsuz yorumları sayesinde 3.5 civarında aldığım malı bana 2.90 lardan sattırmıştı. Sonra dyoby 7.5 tl ye kadar gitmişti. Bu iki şahsa hakkımı helal etmiyorum.
    Yalancisiniz

Ve bir cok insanin ahi pesinizden kosacak

ALLAH utandırmasın hocam.
    Verin gazi !

6.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Maaşallah bu seviyeden maliyet yapılması da bir işaret.

Dönemeç'e 1 kaldı çok şükür.

Haftaya Allah Kerim.
    Bugün tavandan 5 milyon lot işlem olmuş. Pazartesi çift haneyi görmesekte salı gösterirler umarım..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Bir ah varsa onu da sen çoktan almışsın zaten. 1,5 TL iken neler yazdığın ortada. Senet 9 lira olmuş. Yarın iki kuruş düşerse damlarsın.en son biri senin gibi 3.20 de yazıyordu, uğramaz oldu.
    Sen adese de güzel haberler beklemeye devam et.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Bir ah varsa onu da sen çoktan almışsın zaten. 1,5 TL iken neler yazdığın ortada. Senet 9 lira olmuş. Yarın iki kuruş düşerse damlarsın.en son biri senin gibi 3.20 de yazıyordu, uğramaz oldu.

Sn. dide gruptansiniz sanirim
    Merkonun bilancosundan filan haberiniz yok heralde
    Sermaye artirimi ile kasasina kac tl girecek?
    Yaz bakalim...

Sayfa 355/416 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •