Special Days Image
Sayfa 1004/1006 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 8,025 - 8,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. tbank 500 üstü aylık 19,5

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    ulkeler hep ayakta kalır ama 10 sene sonra ekonomi nasıl olur onu kim bilir ..ama su var dunyayı yoneten israil ve abd sermayesi hani su meshur rotschild ve rockefeller ...bunların arka bahceside ingiliz fonları ..simsek bunların anahtarı idi o gitti orası da bitti..çin rezervi tamam guclu 3 trilyon dolar ..ama rusya ve arap sermayesi kendilerine zor yetiyor zaten ..rusya dersen onlara net para gidiyor bizden dogalgaz dan dolayı +s400 ustune 20 milyar dolar da nukleer santral ..bizse adamlara domates kiraz satıyoruz birazda laleli bavul ticareti ..rusya da bos bizim icin arap ulkeleride bos ..geriye birtek çin kalıyor .katardan para geldi yıllarca 1 yıldır oda yok oldu gitti.. suudiler dun toplamda çinliler ile 20 milyar dolarlık anlasma yaptı..biz çinden kac yılda ne gibi bir yatırım cektik icbc dısında ...adamlara sattıgımız malın 10 katını adamlardan geri alıyoruz ..
    Mevcut iktidar döneminde Çin'den bir şey beklemeyin derim size. Çin'in gözünde Uygur meselesi dolayısıyla şaibeliyiz, mal satar alırlar ama bunun ötesinde stratejik bir ilişki olmaz.

Şu anda Suriye'de cihatçıların safında savaşan binlerce Uygur var, hepsi de Türkiye kanalıyla Suriye'ye geçtiler. Yandaş STK'ların cihatçı Uygurlarla işbirliği içinde olduğunu bütün dünya biliyor.

Şu anda Çin'den ticari ya da turistik vize almak bile zor diye biliyorum. Çin'e bir şekilde gidebilen iş insanlarımız gece yarısı otel baskınlarıyla cihatçı bağlantısı açısından sorguya tabi tutuluyorlar.

uzun sözün kısası Batı ipimizi çekerse yardım umacağımız hiç bir dünya gücü yok. Sabah akşam çekilen Eyyyyyyy'lerin faturasını ödetecekler bize.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    aynen oyle yurtdısı ons dusuyor nerdeyse 10 gunu gecti ...bende karsılasmadım oyle bir forumla .ons yukseldigi zaman icerde dolarda yukseliyorsa gram dan baskasını tanımam...fiziki tutulacaksada bana gore en iyisi 24 ayar gram ve 7.2 gram olan kalın ata lira ..ve ceyrek altın ..mesela alıs satıs arasında 10-15 lira fark var ....digerleri iscilik cok ..icerde tahtakaleyi kucumsemeyin orada oyle parababaları spekulotorler varki icerde dolar ve altının fiyatını bankalardan cok onlar belirliyor
    Peki külçe altın kg lık.. Hani şu İstanbul Altın rafinerisinin bastıkları.. Onlarda da al sat makası/masrafı az diye biliyorum..

Yatırım tavsiyesi değildir...

4. çin'den ne bekleyeceksin, 2 gün önce başkanlık törenine katlmaya bile tenezzül etmediler..

5.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    aynen oyle yurtdısı ons dusuyor nerdeyse 10 gunu gecti ...bende karsılasmadım oyle bir forumla .ons yukseldigi zaman icerde dolarda yukseliyorsa gram dan baskasını tanımam...fiziki tutulacaksada bana gore en iyisi 24 ayar gram ve 7.2 gram olan kalın ata lira ..ve ceyrek altın ..mesela alıs satıs arasında 10-15 lira fark var ....digerleri iscilik cok ..icerde tahtakaleyi kucumsemeyin orada oyle parababaları spekulotorler varki icerde dolar ve altının fiyatını bankalardan cok onlar belirliyor
    Bence sebebi çok opportunity bir ülke olduğumuz içindir Tahtaklae ekibi izin vermiyor olabilir veya genel anlamda para babaları..

6. 34 üye 70 ziyaretçi(herhalde ufo değildir) ,oran paylaşımı iki veya üç adet.
    Bankacı arkadaşlar oran,vade,çalıştıkları banka(çaktırmadan) paylaşımı yapsa da hem onlara hem bize yarasa nasıl olur?

7.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Peki külçe altın kg lık.. Hani şu İstanbul Altın rafinerisinin bastıkları.. Onlarda da al sat makası/masrafı az diye biliyorum..

kulce altını heryerde bulunmaz siparisle getirttiriliyor benim bildigim ama hic ilgilenmedim onunla ilgilendigim kısımı anlatayım ..anlasmalı kuyumcu olursa dusuk olur mesela benim 25 yıldır fiziki olarak aldıgım sattıgım kuyumcu var gram altın alıs satıs arasında 2 tl fark var diyelim bana 0.40 kurus uyguluyor..kalın ata lira sattım diyelim o anki satıs fiyatından benden geri alıyor ...yoksa genelde kuyumcukarda 24 ayar gram altında alıs satıs farkı 1.5 liradan dusugunu bulmanız imkansız gibi ...bankalar olarakta en dusuk kuveyturk diye biliyorum 0.90-1 tl arası .

8. ADNAN OKTAR GÖZALTINA ALINDI: OKTAR'IN TÜM ŞİRKETLERİNE KAYYUM ATANDI - HT

Kediciklerden sorumlu müdürlüğe maaş almadan atanmaya hazırım ,reise duyurulur

Sayfa 1004/1006 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •