Sayfa 13/1006 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. benzin tarihi en yükseğinde.
    fark ettiniz mi şimşek ortalarda yok. hiç bir beyanatı yok uzunca bir süredir.
    daha fed yeni başlıyor faiz artışlarına ama biz şimdiden 3 artışı fiyatladık, mı acaba. onun fiyatlaması yoksa söylemek istemezdim ama powerpc nin bizimle paylaşmadığı devlet sırrı niteliğindeki modellemesi doğru sonuç verecek.
    nisandaki dava sonucunu şimdiden kestirebiliyoruz herhalde. kesin hüküm giyecek atilla, halkbank a ceza ne kadar gelir, işte onu tahmin edebilen yok şimdilik. umarım sistemden çıkarılmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Burgan +200 e 14,70 diyor temdite.Üstünü alabilen olursa paylasabilir mi?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    benim de haftaya doluyor 400 bakalım ne verecekler paylaşırım ama aynı olur sanırım.

3. Eski adı Abank, yeni adı Alternatifbank. İzmir Ege şb. ni gezmenizi öneririm. Bayraklı ilçesi, Ankara caddesinde Vatan bilgisayarın karşısı, kavuklar nissan bayi yanında. Koskoca binada çok ama çok geniş bir alanda sadece ve sadece 2 müşteri temsilcisi çalışıyor. Alanı bol bol koltuk takımları ile doldurmuşlar. VOV hesapla pek müşteri toplayamamış olmalılar ki ; 32 gün üzeri büyük paralara ( 1m üzeri ) güzel oran veriyorlar. Tutarı yüksek olanlar için hakikaten alternatif

4. Gösterge faiz sonunda %14,00’e dayandı. Haydi hayırlı olsun 😂

5.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Gösterge faiz sonunda %14,00’e dayandı. Haydi hayırlı olsun ��
    Oranlarda yükseliş yok hocam.Bugün temdit'im var beklentimin altında 14.50 verdi Burgan.Diğer bankalarla görüşüyorum taşıycam.Foruma yazarım.

Burgan temdit 100k+ pazarlıksız 14.75 den bağlandı.........15 istedim vermediler..........

7. umutabi devlet bankaları güvenlimi, her hangi bir sorun oludğun da kurtarılırmı? diye soruyordu.. belki bir kaç hafta yada 1 ay geçti fakat ben bu sorunun cevabını bilen kişiyi tanıyorum.. (tüm bankalar için) rxpu...

güzel aklınızı bunun içine yormanıza gerek yok. birileri sizin için bunu düşünmüşler.. ;)

aramızda bir konuşma geçerken HANGİ BANKANIN KURTARILIP - KURTARILMAYACAĞINI BİLİYORUM demişti.. nacizane hatırlatayım dedim

8. Tl faizleri yetmiyor, iyice düşmeye başladı,

küçük bankalar bile 14-15 veriyor.

Brüt bide nete geldiğinde aylık %1 ya eder ya etmez.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 13/1006 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •