Sayfa 2/1006 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Aktif gecelik 16.04, bugün biraz bono satıp para çektim,her şey çok kolay oldu.

2. TL oran veren yok, herkes uzun baglamis ya da TLde olan yok herkes dovize gecmis

3. Döviz ateşi yükseldi, durdurulamaz artık. Tl faizi yükselmeli yada komple düşmelidir.

4. "Şekerbank on gece-gündüz hesabı 2000TL vadesinde kalma şartı ile 500.000TL ye kadar günlük 14,5 faiz oranı iyi değil mi? Kimse niye bahsetmiyor bundan? Şekerbank güvenilir değil mi?"

biz 4,5 aydır kullanıyoruz,3 ay ben hg aldım,sonra da bir yakınıma açtık hesabı,ben açtığımda 14,25 idi,şimdi 14,50 hiçbir sorun yok 2000 tl kenarda kalıyor kalan miktar günlük işliyor,eft ücretli ama 2-3 tl gibi bir şey,şekerbankı geçen haberlerde gördüm moddys notunu düşürdüğü bankalar arasında yoktu,yani ıcbc,burgan,t-bank,anadolubank,fiba vs arasında daha yaygın şube ağı olan güvenilir bir banka bence,bitince nereye geçeceğim açıkçası onu düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    TL oran veren yok, herkes uzun baglamis ya da TLde olan yok herkes dovize gecmis
    Dolarda çoğu büyük ihtimal, yalnız tl günlük faizleri paylaşılıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Ahme doğru değil buradakilerin %70'i TL de. şu an doları izlemekten oran yazmaya vakit kalmıyordur. Bak ben her gün Aktif'in oranını yazıyorum. %16 gecelik sana da uyar. Aktif'in bana verdiğini babam vermedi yahu.

Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    TL oran veren yok, herkes uzun baglamis ya da TLde olan yok herkes dovize gecmis
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Ahme doğru değil buradakilerin %70'i TL de. şu an doları izlemekten oran yazmaya vakit kalmıyordur. Bak ben her gün Aktif'in oranını yazıyorum. %16 gecelik sana da uyar. Aktif'in bana verdiğini babam vermedi yahu.
    Büyük çoğunluk Aralık sonu 90 gün bağlamış olabilir. Mart sonunda TL oran paylaşımının artacağını düşünüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. 32 gün 500k 14.35 fiba

Sayfa 2/1006 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •