Sayfa 61/1006 ÝlkÝlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 481 - 488 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý)

1.  Alýntý Originally Posted by rxpu Yazýyý Oku
    Burgerin hoþgeldin oraný 500kTL altý için geçerli

500k üstü ve temditte %14.75

1mTL üstü temditte 14.90-15.00 arasý gayet rahat alýnabilir.

Oranlar meblaða göre deðiþir. 400kTL 'nin pazarlýk gücü ile 1.4mTL'nin pazarlýk gücü bir olabilir mi?
    14.75 bileþik faizi üç aylýk ne oluyor peki .

Uzun vade yatýrým tek eþlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arý gibidir

2.  Alýntý Originally Posted by Pscyokinesis Yazýyý Oku
    14.75 bileþik faizi üç aylýk ne oluyor peki .

32 günlük 3 kerede 14.75 oran ile baðlamak yaklaþýk 96 gün tek seferde 14.90 ile baðlamak kabaca ayný getiriye sahip oluyor.

32 günlük oranýn kümülatif (bileþik) faiz avantajý %0.15 fark ettirir.

Kýsaca: 32 günlük baðlayan 3 kere üst üste 14.75 ten baðlasa 96 gün tek seferde 14.90 ile baðlayan ile ayný net getiriyi elde eder.
    En güçlü veya en zeki olan deðil, DEÐÝÞÝME en açýk olan türler hayatta kalýr...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alýntý Originally Posted by bonocu78 Yazýyý Oku
    Buyrun.
    https://forum.donanimhaber.com/tum-b...--87181693-166

26 Mart 2018 16:38:36 tarihli mesaj..Kolaylýk olsun sizin için.Eðer o forumda da abonelik varsa kýymetli görüþlerinizi amatörlerden esirgemeyiniz...Bizde o meþhur ÞEHÝR EFSANESÝ oranlardan olmaz...
    Yazý da þu þekilde.

Burgan’da temdit oraný 14,8 aldým 32 günlük. 25 nisanda ppk var, faizlerin artmasýný bekliyorum. 27 nisan vade sonu, bakalým neler olacak...
    Benim yazdýðým oranlarý kastederek mi ''bizde o meþhur þehir efsanesi oranlardan olmaz'' diyorsun yoksa baþkalarýný mý taþlýyorsun anlamadým ama yazdýðým oranlar tamamen bana teklif edilen oranlardýr en küçük bir spekülasyon vs. yoktur.

Vakýfbank'tan oran alanlarýn benim aldýðým 15.10 oranýnýn altýnda kaldýðýný görüyorum ve neden düþük kalýyor anlamýyorum halbuki bu hafta bilanço kapýþmasýnýn zirve yaptýðý hafta olmasý nedeniyle daha yüksek bile olabileceðini bekliyordum.

4.  Alýntý Originally Posted by rugankundura Yazýyý Oku
    Arkadaþlar son günlerde fibadan oran alan var mý? nasýl bir oran veriyor 500k TL civarýndan bir paraya ? en son 14.40 demiþlerdi...
    Fiba 500 altý,bayaðý altý 14.50

5. 1 sene stopaj avantajýyla opsiyonlu faiz 20 nin üzerinde .

Aktif bono çok iyi diyenler bunlara bakabilir daha cazip sonuçta .

hisse.net kullanarak iPad aracýlýðýyla gönderildi

6. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý)

Alýntý Originally Posted by beyazyakalý Yazýyý Oku
    Sn. ressam aktifbank da arkadaþým çalýþýyor soyledýgýnýz oraný aldýðýnýzý kanýtlatýn buraya yapýþtýrýn tel ýsým verýn vb.. arkadaþým ýsý býrakacaðýný ve bu oraný alan kýsýye 10.000 tl verecegýný soyledý, bankada kesýnlýkle böyle býr oran yok dedý 50.000.000 tl ye kadar... lütfen yanýltmayýn mýlletý býrsey býlýyorsanýz kanýtlayýn, herkes saygý duysun size...
    Aktifteki çalýþan arkadaþa þunu sorarmýsýnýz peki .

Ýþyerinden ayrýlan bir kiþinin cep telefonuna sistem giriþ þifresi gelmesi normal mi peki 3 sene vs geçse bile niye gelir acaba .

Kötü niyetli olsa sistemi uçurmak istese ne olurdu sizce bu güvenlik açýðý deðil midir .

Þu anki durumu nasýl bilmiyorum .

Ama bu altyapý devam ediyorsa ben þahsen 1 tl bile yatýrmayý düþünmem

Duhul
    Nov 2017
    Ýkamet
    Ankara/Kiþinev
    Gönderi
    780
    Hala birileri yok tutar þu ise bunu alýrsýn,fazlaysa þunu alýrsýn diyor.ben de burgandayým.30 martta paralý alýp aktife geçicem.Þunu da belirtteyim .burgan milyon üstüne daha yüksek oranlar vermiyor...genelde milyon üstüne verdiði oran milyon altýna verilen oranlarýn aþaðýsýnda kalýyor.14,70-14.85 çöp oranlardan paramý baðlamam.Umarým 2 gün içerinde oranlarý deðiþtirmezler de 16,04 orandan 18.10 vadeli bonoyu alýp keyfime bakarým..Bu forum 1-2 tipin ve birkaç yancýsýnýn tekelinde.Ben de bir daha foruma yazmayacaðým.Hayýrlý forumlar...

Edit:ADMÝN hesabýmý silerse sevinirim....
    Doktor deðilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVÝRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AÞIÐI

Alýntý Originally Posted by Pscyokinesis Yazýyý Oku
    1 sene stopaj avantajýyla opsiyonlu faiz 20 nin üzerinde .

Aktif bono çok iyi diyenler bunlara bakabilir daha cazip sonuçta .

hisse.net kullanarak iPad aracýlýðýyla gönderildi
    Biraz detay verebilir misiniz

Sayfa 61/1006 ÝlkÝlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •