Sayfa 986/1006 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 7,881 - 7,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    İstedikleri kadar aldığımız 3 kuruşluk banka mevduat oranlarını baskılasınlar.Gösterge adım adım istediğimiz noktaya geliyor..Şu anda 13.11.2019 kağıdının basit faizi MK oranı 20,50 oldu bile...Gösterge 25 geldiği zaman,paramı 8-10'a bölüp bir yıllık kağıttan başlayarak yavaş yavaş tahvillere girecem...Böylece hazineden ,yediğimiz dayağın rövanşını alacam..6-7 yıllık kağıtlardan 23-25 faiz almamız,hazineye yeteri kadar koyar bence...
    aynı fikirdeyim artık mevduat faizleri benimde umurumda değil ! tahvil takip ediyorum ! yatırım tavsiyesi değildir

Teşekkürler, bu banka katılım bankası olduğu için o/n faiz almak mümkün değil herhalde, gece yükseliş beklenmediğinde eft yle en azından TL'yi mesai saatleri içinde göndermek lazım. Günlük EFT limiti ne kadar, EFT ücreti muafiyeti var mı? Bilen arkadaşlar varsa belirtirlerse sevinirim. Boşuna şubeye gitmeyelim, bu konular sıkıntılıysa.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Devşirmeden kastın abd yada ingiltere de eğitim görmüş olan herhalde.

Şimdiki ekonomi bakanı nın eğitim geçmişine bak bakalım :-)
    Ya Fetö? okullar filan?

/////imzamın başlangıcı////////

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatalk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...
    ipleme... adam yerine koyma... konuşsun dursun... unutma uzayda boş yere yer kaplıyor sadece.... yok aslında...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb

///////imzamın sonu/////////////
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    İstedikleri kadar aldığımız 3 kuruşluk banka mevduat oranlarını baskılasınlar.Gösterge adım adım istediğimiz noktaya geliyor..Şu anda 13.11.2019 kağıdının basit faizi MK oranı 20,50 oldu bile...Gösterge 25 geldiği zaman,paramı 8-10'a bölüp bir yıllık kağıttan başlayarak yavaş yavaş tahvillere girecem...Böylece hazineden ,yediğimiz dayağın rövanşını alacam..6-7 yıllık kağıtlardan 23-25 faiz almamız,hazineye yeteri kadar koyar bence...
    20,50 stopaj %10 dan Mk 21,71 denktir.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    20,50 stopaj %10 dan Mk 21,71 denktir.
    basit oran 19,40 ben zaten MK oranı 20,50 diye belirttim...Tam olarak 20,54'e denk geliyor..
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Engelleyecek mekanizma risk algısıdır. Pratik olarak bildiğim kadarıyla yok. Anladığım kadarıyla yabancıların DİBS piyasasından çıkışı sonrası yerli bankalar mevduat ile bono piyasasını fonlayacak ve dışlama etkisi geri gelecek. Tıpkı 90'ların 2. yarısında olduğu gibi...
    Gunun en guzel yorumlarindan bir tanesi. Daha fazla uzerine bir sey yazmaya gerek yok.

7. Yine ilgi çeker mi bilmem ama
    denizbank dolar 4.20
    Milyon üstü de 19.20 dendi

Sayfa 986/1006 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •