Sayfa 992/1006 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 7,929 - 7,936 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Matt1954 Yazıyı Oku
    Merhaba Anadolu bank sağlam mi araştiran var mi ?
    ben 1 yıldır çalışıyorum memnunum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    konuyla alakası yok ama bugüm bir olay yaşadım.finansbank enpara şubesinden atm ile 1500 usd çektim.tebe yatırırken 50 doları kabul etmedi.2 atm de denedim.yine olmadı ardından çektiğim finansbank atm den doları hesabıma yatırmak istedim bu sefer atm de kabul etmedi.çözüm merkezini aradım finansbank şubesine gidin doları değiştirsin dediler.şubeye gittim doları yine almadılar.
    yani kısaca atmden bana eski dolar verildi ama ben bunu atmden yada şubeden kabul ettiremedim.bu suç değil mi nasıl bankalar bu kadar pişkin olabiliyor anlamıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    konuyla alakası yok ama bugüm bir olay yaşadım.finansbank enpara şubesinden atm ile 1500 usd çektim.tebe yatırırken 50 doları kabul etmedi.2 atm de denedim.yine olmadı ardından çektiğim finansbank atm den doları hesabıma yatırmak istedim bu sefer atm de kabul etmedi.çözüm merkezini aradım finansbank şubesine gidin doları değiştirsin dediler.şubeye gittim doları yine almadılar.
    yani kısaca atmden bana eski dolar verildi ama ben bunu atmden yada şubeden kabul ettiremedim.bu suç değil mi nasıl bankalar bu kadar pişkin olabiliyor anlamıyorum
    döviz bürosuna gidip bozdurmaya çalışın, gizlice polisi çağırıp sizi kalpazanlıktan gözaltına aldırsınlar. bu işten yırtabilirseniz 50 dolar da bankaya bağış yapmış olayım sorun değil dersiniz
    yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    döviz bürosuna gidip bozdurmaya çalışın, gizlice polisi çağırıp sizi kalpazanlıktan gözaltına aldırsınlar. bu işten yırtabilirseniz 50 dolar da bankaya bağış yapmış olayım sorun değil dersiniz
    eski dolar diyor, sahte demiyor..?

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    eski dolar diyor, sahte demiyor..?
    evet biliyorum. başta döviz bürosunda bozdurun diyecektim de sonradan bu şekilde yazmak daha eğlenceli geldi...
    yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    bende 90ların eski doları kalmıştı 90-96 arası olanı ; https://www.uscurrency.gov/denominations/100

ing almadı ykb'ye gittim memur beğenmedi ama makinadan geçince aldı. sizin de varsa hesabınız ykb'yi deneyin.

7. amerikada öğrenciyken tanıdık döviz bürosu sahibi
    elimde yırtık dolarlar var, merkez bankası dahi almıyor dedi
    ben de amerikada yırtık para diye bir kavram yok ver hepsini dedim
    adamın gözleri parladı bir dolardan yüz dolara bir tomar para verdi
    al bunları orada değiştir bir daha ne zaman tatile gelirsen iade edersin demişti
    ne değiştirmesi hepsini harcadım, amerikada bir haber programında
    farelerce yenmiş binlece doları parçaları tek tek tespit edip ödediklerini bilirim..

8. 90-96 arası dolar serisi de benim favori serim. Onlara hep ayrı özen gösteriyorum elime geçince. Nostalji yaşatıyorlar bir şekilde herhalde.

Yalnız bazı gerçek paraları zaman zaman ATM'ler almıyor. Nedenini bilmiyorum ama beğenmiyorlar bir şekilde. Bunu sadece TL ile yaşadım bu arada.

ATM'den çektiğim, artık parçalanma derecesinde eskimiş, üzerinde bulmaca çözülmüş, arapça yazılar olan 4-5 tane 50-100 dolar vardı elimde. Pek umudum olmamasına rağmen şubedeki makineden takıntısız geçmişti hepsi.

Sayfa 992/1006 İlkİlk ... 4928929429829909919929939941002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •