Sayfa 190/1006 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. isler bikac ay once durgundu 3 aydır costu bizde haralde verilen kgf kredilerin ekonomiye geri donusu gecikmeli etkisini gosteriyor son zamanlarda ..bence doların artmasının ilk sebebi ekonominin hızlanması ..sanırım yavaslatmaları gerekecek bir muddet sonra o bakımdan mb faiz artırımlarına devam edecek .. is yogunlugumdan dolayı internetten tek tek bakamıyorum banka siterine varmı oranlarda artıs ?

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    isler bikac ay once durgundu 3 aydır costu bizde haralde verilen kgf kredilerin ekonomiye geri donusu gecikmeli etkisini gosteriyor son zamanlarda ..bence doların artmasının ilk sebebi ekonominin hızlanması ..sanırım yavaslatmaları gerekecek bir muddet sonra o bakımdan mb faiz artırımlarına devam edecek .. is yogunlugumdan dolayı internetten tek tek bakamıyorum banka siterine varmı oranlarda artıs ?
    Redeo 32 gün dolar hesabı %4.25 ile bağlandı. Bundan sonra önce FED, sonra bankalar istikamet kuzey.

3.  Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    Redeo 32 gün dolar hesabı %4.25 ile bağlandı. Bundan sonra önce FED, sonra bankalar istikamet kuzey.
    ben dolarda uzun zmandır al satcıyım ama surekli tutsam odea da tutmazdım odea 7-8 aydır hep geriden geliyor en son 3 ay once zaten ordaki tl mevduatımı da aldım ..hani bir laf var biraz degistireyim eller gider mersine odea gider tersine . evet fed artırdıkca bizde de oranlar artacak + butce acıkları +ekonomi insaat sektrounde durguna olmasına ragmen benim calıstıgım perakande ve sanayi sektor dahil bircok sektordede hızlanmıs durumda az once okudum imf de ekonominiz cok ısındı sogutun demis ..bu ancak faiz artırımıyla yapılabilir bana gore maksimum yıl sonuna kadar mb tl de 0.75-100 baz artırım yapar. yani tl oranlarda yıl sonuna varmadan 16 lar dolar oranlarda 5 olabilir ..yani hem tl ci hem dolarcı kazanacak en azından yıl sonu hatta 2019 birkac ayı diyelim

Nurolbank gunluk bono kac veriyor acaba, aktifbank n kolay bonoya gore nasildir?

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. başlık yerlerde sürünüyor.. koca gün toplamda 5 mesaj. iki oran yazın yahu şuraya. düşük olsun aynı olsun ama olsun bişeyler.

burgan usd temdit 4.20

7.  Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    Redeodan 4.25'i nasıl aldınız , websitesinde %3.45 diyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    başlık yerlerde sürünüyor.. koca gün toplamda 5 mesaj. iki oran yazın yahu şuraya. düşük olsun aynı olsun ama olsun bişeyler.

burgan usd temdit 4.20
    miktar ne kadar?

bir soru daha: bankalar dolarda yıllık iyi oran vermiyor mu? oranlar çok değişmiyor, her ay uğraşmayalım.

Sayfa 190/1006 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •