Sayfa 229/1006 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Sportivo Yazıyı Oku
    Sayın Dudu , günlük vadeli usd 3.50 nasıl alabiliyorsunuz ? Günlük dediğiniz 32 gün müdür ?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    just one night.

1 günlük.

syg,

2. 180k 32 gün 14.5 denizbank

3. bu devirde ihracatcı olmak lazımmıs ihracatcılar kurdan dolayı kose oldular son zamanlarda ...luks yat ureten firması olan bir lise arkadasım var oyle siparisler alıyorumki hicbirzaman boyle is yapmamısdım diyor ..dusunun yatın bir ic kapısı 40 000 dolar o derece..zengine ekonomik kriz yok ..olan yine vatandasa oluyor zamlar altında eziliyor.

4. mb faiz artırdınmı 1 haftaya yansıyordu oranlara bu sefer yansıtmadı cogu banka ..napalım bizde yansıtanlara geceriz

Geçen ay burada bir arkadaş vardı..ismi aklımda değil..bankanın verdiği faizi beğenmeyince 4,050'den dolara geçtiğini yazmıştı..kendisini cesaretinden dolayı kutlamak isterim..aklıma geldide, yazmadan edemedim..selamlar..

6. isim geregi arabayla cok gezerim istanbulun her ilcesini semtini bilirim anlamadıgım konu yav insaat sektoru kotu kotu de bu mutahitler adım bası hala niye cukur kazıp temel atarlar tersi olup durması gerekmiyormu bu mutahitler ne is anlamadım ..adım bası kazılıyor heryer misal basıbuyuk tepelerinde su an 80-90 kadar ev yıkılıp fikirtepe misali donusum yapılmakta ..bu kadar stok var ama yeni temeller atılmaya devam ediyor valla ilginc cozemedim ..konut kredisi %0.95-1 aralıgına indirecekler yakın zamanda ..bunun hazırlıgımıdır nedir anlamadım .

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    bu devirde ihracatcı olmak lazımmıs ihracatcılar kurdan dolayı kose oldular son zamanlarda ...luks yat ureten firması olan bir lise arkadasım var oyle siparisler alıyorumki hicbirzaman boyle is yapmamısdım diyor ..dusunun yatın bir ic kapısı 40 000 dolar o derece..zengine ekonomik kriz yok ..olan yine vatandasa oluyor zamlar altında eziliyor.
    ihracatçı kur artışından çok ta mutlu değil.

ydışı firmaları kurlar arttı bize indirim yap diyorlar.

syg,

8.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    ihracatçı kur artışından çok ta mutlu değil.

ydışı firmaları kurlar arttı bize indirim yap diyorlar.

syg,
    hic sanmıyorum ihracatcı arkadaslarım su an gobek atıyorlar ..hem dolardan hem eurodan kazanıyorlar ..onu diyenler once ithalat yapıp sonra ihrac ediyorsa onu bilemem .

Sayfa 229/1006 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •