Sayfa 254/1006 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. e-turuncu extra %1 ilave %15 veriyormuş. 750 tl harcayana kadar eskisi sonra yenisi bunlarda kafa karıştırıyor .
    yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    e-turuncu extra %1 ilave %15 veriyormuş. 750 tl harcayana kadar eskisi sonra yenisi bunlarda kafa karıştırıyor .
    hocam bu bilgi nerden

tşk

3. bunlar sanıyorum halkbank dava sonucu gelcek diye berkliyorlar haftaya carsamba ona gore artırırız diyemi dusunuyorlar ..bana gore sonuc gelecegi bile malum belki 1 yılda gelmeyecek ellerinde bir koz ısıtıp ısıtıp servis etmek varken sonuc cıkarmı bilinmez ..turkiyenin elindede abd ye karsı bircok koz var ama kullanmayı bilmedikten sonra ne ise yarar ..tarih tekerrur hesabı simdi hatırladım o zamanda ekk yapmıslardı ama yuvarlak cumlelerden baska birsey yoktu aradan zaman gectikten sonra merkez toplanıp 4.50 acıklamıstı..simdide benzer durum gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    hocam bu bilgi nerden

tşk
    e-turuncu hesaba girince bildirim geldi.
    yatırım tavsiyesi değildir

5. Deniz 120 K icin 14.50 veriyor ..temdit ..ne yapsam bilemedim ..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    e-turuncu hesaba girince bildirim geldi.
    Onemli bilgi ..Az once Odea oksijen icin neden geri kaliyorsunuz turuncuya geciyorum dedim ..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Türkiye Finans'ın 24 saat işlem yapılabilen, hatta teminatlı modülünde 1'e 10 kaldıraç kullanma imkanı veren TFX Target uygulamasından sanırım haberiniz yok. ING FX ve TFX Target açık durumda eşanlı aynı miktar dövizi her ikisine de alışa yazdığımda istisnasız her zaman TFX Target daha düşük fiyat veriyor. Dahası TFX Target ile hafta içi 5 gün 24 saat işlem mümkün.
    Sayın Elma, Target FX'i geçen yıla kadar uzun bir süre kullandım ama mobil uygulamasının olmaması ve ne zaman çıkaracakları konusunda da net bir bilgi vermemeleri nedeniyle bıraktım. Şimdi sitesine baktığımda mobil uygulamanın da olduğunu görüyorum ama ben de al-sat yapmayı bıraktım. Bu arada Target son dönemlerde makas oranını açmıştı diye hatırlıyorum; diğer bir olumsuzluğu da grafik hizmeti sunmamasıydı.

8. cepteteb mesaj atmıs 15.25

Sayfa 254/1006 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •