Sayfa 120/1006 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Finansbank 250,000 %14.50

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    neden kamu bankalarından uzağım işte bu yüzden. özel bankalarda neden bu nefes YOK?
    Aaa ! ÖZEL bankalara takan daha büyük takıyor ,ÜLKER, DOĞUŞ, dur daha sırada neler var neler...

3. 150k için bi baktım sabah 1 yıldır kullandığım ing turuncu %12 ye düşmüş. Hemen garantiyi aradım getirsem oran ne diye. 13.85 diyor. Şaka gibi. Dolar olmuş 4.10 faizler düşüyor nerdeyse.

Telefonu kapatırkende ne olur getirin çok ihtiyaç var başka bankaya götürürseniz darılırım diyor ciddi ciddi. 20 yıldır aynı şube ile çalışıyorum. Bu kadar paraya ihtiyaçları var ama oran 13.85

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    150k için bi baktım sabah 1 yıldır kullandığım ing turuncu %12 ye düşmüş. Hemen garantiyi aradım getirsem oran ne diye. 13.85 diyor. Şaka gibi. Dolar olmuş 4.10 faizler düşüyor nerdeyse.

Telefonu kapatırkende ne olur getirin çok ihtiyaç var başka bankaya götürürseniz darılırım diyor ciddi ciddi. 20 yıldır aynı şube ile çalışıyorum. Bu kadar paraya ihtiyaçları var ama oran 13.85

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    arkadaşlar devlet SINIRSIZ PARA BASIYOR.. burada herkes bilir ki devlet istese politika faizini %5 e çeker. asıl mesele bunu yapınca DOLARIN NE OLACAĞIDIR. buna halk arasında devlet faizi kontrol edebilir de denir.

syg,

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aaa ! ÖZEL bankalara takan daha büyük takıyor ,ÜLKER, DOĞUŞ, dur daha sırada neler var neler...
    umutabi özelin alık bankalarıylada işim olmaz. kırmızılı ve yonca en alıklarıdır.

6. 4.1327 vay babo vay

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    umut abi sen zaten iyi bilirsin.. bugüne kadar basılan paralar, çalınan paralar hep siyasilerin yalakalarının /yandaşlarının cebine girmiştir. yada siyasi,büroktart.teknokrat vs.

sıradan insanlar bu soygundan zarar gören tek kesimdir.. ve herzaman da öyle olacaktır.

meşru hırsızlığa birşey demiyorum .. bu nedir; konut rantı, borsa, döviz vs.. fakat banka kapatıp insanların haklarının gasp edilmesine karşıyım .. ekonomik kriz ve benzeri şeyler olsa bile.. devlet yöneticileri böyle birşey yaptılarsa fatura tüm halka kesilir.. bankadaki tasarruf sahibine değil.. işin doğrusu budur.

ve ilk seçimde insanlar yöneticileri kapı dışarı eder.. tasarruf sahibine fatura kesilirse akıl almaz maddi ve manevi zararlar doğar.

8. Arkadaşlar ACİL bir bilgi aldım.

4 gün önce vakıfbank 500,000 tl mevduat yaptım bozup dolar alma imkanım var mı şubeye gitmeden?

Arkadaşlar ACİL bir bilgi aldım.

Sayfa 120/1006 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •