Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 21 madde; 9 - 16 arası.

Konu: sun elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    raks gibimiydi bu hisse hatırlayamadım
    ben de sun diye bir hisse hatırlayamadım..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2. Finnet te böyle bir hisse görünmüyor. (Kapalı hisseler dahil)

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    sun elektronik , zamaninda patron kardaki sirketin icini aniden bosaltti...kimsenin sesi cikmadi. hisse sahiplerine kol sati verdi. bu memlekette hirsizlara hesap soran yok. hirsizlar su anda kimbilir kimlerin canini yakmakla mesguller.
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Raks elektronik vardı ticari adı sun elektrionik olabilir

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Raks elektronik vardı ticari adı sun elektrionik olabilir
    Tahminimce Raks tan çok önce..Daha tahta sitemi varken olan bir hisse...En azında büyüklerden duymuştum...Hani elektronik ortamda olmaması bu yüzden...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    ben de sun diye bir hisse hatırlayamadım..
    Yaklaşık 1990 dan beri borsayı takip ediyorum. 1993 den beri de yatırım yapıyorum. Acemilik zamanlarımızdı, 1995 di yanılmıyorsam, portföyümün yüzde beşi kadar elimde olan hissedir SUN Elektronik.
    1995 veya 1996 ydı, birgün ekranda 0 fiyatı görünce anladık, tahta kapanmış. O zamanlar bu kadar bilgi kaynağı da yoktu, acemilik de vardı. Şirketin iflası istenmişti.

Tecrübeli bir abi ile gittik gittik adliyeye, tasfiye masasına adımızı yazdırdık. Sonuç sıfır.
    Diyorduk ki şirket varlıkları satılacak, borçlar ödendikten sonra kalan bakiye ortaklara hisseleri oranında pay edilecekti. Bize bir bildirim gelmedi, takip de etmedik. Sonucunu bilmiyorum yani.

SPK o zamanda şimdikinden farklı değildi yani. Bilançoya bakarak hisse alıyorsunuz, bir bakıyorsunuz şirket iflas etmiş. Hesap soran yoktu yani, hatta çanak tutuluyordu.
    Galiba o aralar Halil Bezmenin şirketininde iflası ediyordu da sonra tekrar işleme açtılar, tahtada işlemler al-satlar vs, hooop şirket iflas.

Sözün kısası dandik şirketlerden uzak durmak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Yaklaşık 1990 dan beri borsayı takip ediyorum. 1993 den beri de yatırım yapıyorum. Acemilik zamanlarımızdı, 1995 di yanılmıyorsam, portföyümün yüzde beşi kadar elimde olan hissedir SUN Elektronik.
    1995 veya 1996 ydı, birgün ekranda 0 fiyatı görünce anladık, tahta kapanmış. O zamanlar bu kadar bilgi kaynağı da yoktu, acemilik de vardı. Şirketin iflası istenmişti.

Tecrübeli bir abi ile gittik gittik adliyeye, tasfiye masasına adımızı yazdırdık. Sonuç sıfır.
    Diyorduk ki şirket varlıkları satılacak, borçlar ödendikten sonra kalan bakiye ortaklara hisseleri oranında pay edilecekti. Bize bir bildirim gelmedi, takip de etmedik. Sonucunu bilmiyorum yani.

SPK o zamanda şimdikinden farklı değildi yani. Bilançoya bakarak hisse alıyorsunuz, bir bakıyorsunuz şirket iflas etmiş. Hesap soran yoktu yani, hatta çanak tutuluyordu.
    Galiba o aralar Halil Bezmenin şirketininde iflası ediyordu da sonra tekrar işleme açtılar, tahtada işlemler al-satlar vs, hooop şirket iflas.

Sözün kısası dandik şirketlerden uzak durmak lazım.
    BİST komple bir yalandan ibaret, anlı şanlı şirketlerede güvenmeyin. Bende epey yüklü ÇEAŞ ve EGHOL hissesi var.KY'i korumayan borsaya 1 krş koymam. borsaya gir diyenlere aldanmayın donsuz kalırsınız.

Dün biraz arastırma yaptım böyle bi kağıt varmıymış diye çok eskiden yıllar önce işlem görmüş neler neler olmuş öyle hızlı primler sonrası iflas vay be ne kağıtmış öyle

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Dün biraz arastırma yaptım böyle bi kağıt varmıymış diye çok eskiden yıllar önce işlem görmüş neler neler olmuş öyle hızlı primler sonrası iflas vay be ne kağıtmış öyle
    Ondan sonra RAKS da öyle oldu...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •