Sayfa 111/486 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 881 - 888 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by zaza68 Yazıyı Oku
    Hocam bende yok sadece ara ara göz atiyorum gidişat cok güzel bu kadarini beklemiyordum açıkçası. Flama tamamlanacak demek. 1 üzeri haftaya rahat atar diye düşünüyorum. Bugün bi ara baktim derinliğine hayran kaldim alislar deli gibiydi açıkçası gaz verenlere kızıyordum ama derinliği görünce hak verdim. Tahtada bugün ciddi mücadele oldu. Acikcilar istediklerini tam manada elde edemediler grup iyi direndi.
    Ama bizim ky ufak panikle yada hafif yükselişle elindeki çıkarınca acikcilarin ekmeğine yağ sürmekte maşallahi var büyük yanlış.
    Bugün sık sık 66 alışları vardı Yozgat li bir grup mu girdi diye düşünmedi değilim.
    Hacim böyle devam ettikçe cok rahat 1 üzerine atar diye düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorumunuz için teşekkürler.

2. Şimdi öncelikle düzeltmesini henüz yapmadı direk soluksuz yukarı gidiyor bu pek iyi bir olay olmadığı gibi düzeltme hafta içinde beklenebilir bu normal olacaktır ikincisi şayet satma muhabbetine ortaya bir yem atıp onun şerefine para babaları ucuz etin yahnisi pek olur misali uçuşmuşsa hissenin üzerine geri dönüşü sert olur örneğin koza ipeke gibi temkinli olmakta yarar var çünkü bir hissenin bu denli yukarı sağlam gitmesi için bilançosunun sürdürülebilir düzelmesi gerekir bu yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir bende yıllardır martı hissedarıyım bilginize

3.  Alıntı Originally Posted by Calypso3 Yazıyı Oku
    Şimdi öncelikle düzeltmesini henüz yapmadı direk soluksuz yukarı gidiyor bu pek iyi bir olay olmadığı gibi düzeltme hafta içinde beklenebilir bu normal olacaktır ikincisi şayet satma muhabbetine ortaya bir yem atıp onun şerefine para babaları ucuz etin yahnisi pek olur misali uçuşmuşsa hissenin üzerine geri dönüşü sert olur örneğin koza ipeke gibi temkinli olmakta yarar var çünkü bir hissenin bu denli yukarı sağlam gitmesi için bilançosunun sürdürülebilir düzelmesi gerekir bu yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir bende yıllardır martı hissedarıyım bilginize
    Sayın Calypso 3 Satım olayı gerçekse hisse nereye kadar gidebilir?

4. 0,94 gördu satıs geldi yolun sonu burasımı acaba??

5. m@rdin twiterrda veriyor gazı martıya, bayrak flama direk diyor götürüyor, müritleri ile birlikte :D planını bilsem dalacam ama, malı bize verip gider diye korkuyom.

6. Öbürü fayda vermedi, teske basta bunu alsaydım ama gene kar bıraktı buna geçtik hayırlısı

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Is ve yapikredi satista bence dikkatli olmak lazim mali alanlar yapikredi ve is di isin,maliyeti cok dusuk yapikredini de 0,81 civariydi

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. muazzam bir tahta söke söke gidiyor kim alıp sattığı önmeli diğil talep önemli...

Sayfa 111/486 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •