Sayfa 354/486 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    hocam kağıt mardinlinin değil sahibi narinler onlar bile alım yapıyor bu fiyatlardan yarın ne olacağını tabiiki kimse bilemez ama bu kağıdın yolu uzun...sabır borsada çok önemlidir trader değilsen yatırımcı olacaksın hedefe gelince satacaksın,isterse uzaya çıksın önemli değil önemli olan senin hedefine gelmesi...
    Mardinlinin derken bir ara pazarlıyordu. Onu demek istedim. Sonra 1.40 larda çaktı millete gitti. Peki sizin hedef kaç ?

2.  Alıntı Originally Posted by lazmaniaq Yazıyı Oku
    mardinlinin derken bir ara pazarlıyordu. Onu demek istedim. Sonra 1.40 larda çaktı millete gitti. Peki sizin hedef kaç ?
    ilk aşamada 1,30-1,50 arası kar realizasyonu sonrasında duruma göre alım noktası belirleyip 2,50 üzerine gidebilir.ne zaman dersen bende bilmiyorum

3. 0.99 dan ben de aranızdayım... önünde bir engel de kalmadı..meyveleri toplama zamanı ..tv..ler bedava reklam yapıyor bu sene için..turizim şirketleri fırsatları kaçırmamak adına elleri boş oturmayacaktır..hadi MARTI bedellini de yaptın elin güçlü..bu seneyi fırsata çevirerek kasayı doldur..en baba 0.95'e değersin ya değmeden sıçrarsan...işte ben onu göze alamam..ky ne tam dipten alır nede tepeden satar...ytd.

4. 0.97 dayanmaz gibime geliyor bekleyip görcez bakalım

5.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Benim çok yüksek kâr beklentim var. Bu yüzden alıyorum zaten. Bilançoya gelirsek muhtemelen haftaya açıklanır. Ytd
    yüksek gelebilecek olan bilanço öncesi -%5 biraz tuhaf değil mi ? sanki adam öldürmüş gibi kağıdı gömüyolar ?

6. Gelebilecek olumsuz bir bilançonun atak seslerimi acaba sesli düşünüyorum

7. Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Derinlik paylaşabilecek var mı ? Teşekkürler.

Sayfa 354/486 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •