Sayfa 356/486 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by muzaffe Yazıyı Oku
    Usta şimdi bilanço yarın açıklanacak. Bilanço kötü mü acaba da önceden bastılar. Durum ne olur. ? 1.04 bindik durum kötü.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilanço yarın belki akşam açıklanır ama ben haftaya çarşamba gibi bekliyorum. Kâr olarak perşembenin gelişi çarşambadan bellidir yani şimdiye kadar ki en iyi kâr olacaktır. Yarın 0, 97-1, 01 aralığında gitgel yapıp yine usandırıp mal toplama derdinde olacaklar. 1, 04 artık gelecek haftaya kaldı diyebilirim. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Bilanço yarın belki akşam açıklanır ama ben haftaya çarşamba gibi bekliyorum. Kâr olarak perşembenin gelişi çarşambadan bellidir yani şimdiye kadar ki en iyi kâr olacaktır. Yarın 0, 97-1, 01 aralığında gitgel yapıp yine usandırıp mal toplama derdinde olacaklar. 1, 04 artık gelecek haftaya kaldı diyebilirim. Ytd
    Bilancosunu yarin aksam aciklamasi zorunlu.9 subat son marti icin bilancoda.y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Aradan seçin bir yorum hemen yüzümüze yapıştırın. Benim ilk yorumum 1, 06 da iken 1 in altına son kez düşeceğini söylememdor. Bu haftanın dökme haftası olduğunu benim için ise toplama fırsatı olduğunu da yazdım. Son yazımda ise bugün 98 yarın 99 kapatsalar bile bu kağıdı haftaya tutamayacaklarını belirttim. Bütün yorumlarımın arkasındayım. Mart ın yarısında ister vanette isterse burda olanlar fazlasıyla kazanacaklar. Ytd
    Dostum dalga gecme anlamında sormadim 1 in altinda kapamiyacak dedin kapanis alttan olunca. Guncel yorumunu merak ettim gitmesini bende istiyorum asker ett kac aydir

4. Arkadaş şu marbaş bir batmadı gitti görünce ............

5. günaydın martı ailesi.. umarım buralardan döneriz... Hayırlı Cumalar olsun ..

6. Ulan martı Kadıköy-Üsküdar vapurunda o kadar simit attım sana. Alacağın olsun. Bu şekilde mi teşekkür ediyorsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. giden hisseyi durdurdunuz, siz almasaydınız gidiyordu.

Sayfa 356/486 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •