Special Days Image
Sayfa 4/486 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Maaş ödemesi borç kapatması için otel satması lazim kardeş ya ben grubun başında olsam stratejik ortaklık yapardım tui gibi köklü bir yabancı şirketle sonra genel yönetim giderleri ve finansman giderleri gibi bilanço kalemlerinde harcamayı minimuma çekerdim daha sonra otelcilik sektöründen Seyehat sektörünede yavaş yavaş el atardım kendi yurtdışı yurt içi müşterilerime ulaşım Seyehat ağı oluştururdum Cruise gemi işine bakardım Kıbrısa bir yatırım yapatdım İşte sayın 49 yıllık martı grubu yönetimi ben bir turizmci olarak size büyümenin gerçek bir marka olmamın sırlarını verdim bu şekilde koltukta oturup nasıl bugünümü cebimi doldururumu düşünmem marka gibi görünüp sahte duruş sergilemem adam gibi hakkını verin markanızın yada koltuktan inin

2. Rusya ile geçen olumlu görüşme işimize yarabilir,inşallah bunu kullanırlar.

3. Evet ruslarla bir stratejik ortaklık düşüncesi kulağa hoş geliyor yarım kalan ortaklık anlaşmasının tekrarlanması

4. ne zamandır düşeni test etmemiş. belki canı sıkılır speğin...

5. sağlam çaktılar 41 40 bilanço bu sefer tam batık herhalde.kesin haber almışlardır....y.t.d.

6. Ne olduğunu şaşırdım beee

7. yuh be 43 45 satışlarım gitmiş haber mi var?

Sayfa 4/486 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •