Sayfa 407/486 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Patron bizden daha sıkıntılıdır bence ne yaptıysam sattıramıyorum bunlara diyordur kene gibi yapıştık helal olsun bize.

2. Bugünkü haberden anladığım tek şey 3 yıl içinde en az 2 kez bedelli yapacakları ve bu bedelliye 45m lira ile yabancı bi ortağın da katılacağı. 1 gram bile değer arttırıcı haber yanı yok aksine bedelli küçük yatırımcıyı bitirir. 1.80lik olayda şirket isterse alacak isterse almayacak.

3. Benim için 0.97 son noktadır oraya gelince bir allahın kulu tutamaz. Cuma yarısını sattım snpam aldım ptesi sattım 2bin kar sonra sattığımla mrgyo aldım 1.09dan onuda 1.14ten sattım 860 tl kar ve tekrar martı aldım. Keşke gs alaydım lakin bi dahaki satışımda martı benim için bitmiştir. Bu saçma kağıda 2 aydır bağlandık dünyaları kaçırdık.

4.  Alıntı Originally Posted by mars Yazıyı Oku
    Patron bizden daha sıkıntılıdır bence ne yaptıysam sattıramıyorum bunlara diyordur kene gibi yapıştık helal olsun bize.
    Bedelliyle elimize vermesinde.

5.  Alıntı Originally Posted by ckara35 Yazıyı Oku
    Bedelliyle elimize vermesinde.
    Yerden göğe kadar haklısın kardeşim bunun yüzünden çok fırsatlar kaçtı ancak ben birkere bulaşmışım bu kağıda ve benim maliyetim düşük kimsenin üzülmesini istemem kendine göre stoplos koymuşsun zaten inşallah hepimiz için hayırlısı olur ben yaza kadar burda olacağım benim iş inada bindi bir kere.

6.  Alıntı Originally Posted by ekonomist Yazıyı Oku
    Kardeş yaptığın yazdığın suç yönlendirme milleti
    Suç olması için ters işlem yapmalı. Yani sana sattırıp kendi almalı yoksa istediğini der. Yani ters işlem yapmadıkça istediğini der.

7.  Alıntı Originally Posted by mars Yazıyı Oku
    Yerden göğe kadar haklısın kardeşim bunun yüzünden çok fırsatlar kaçtı ancak ben birkere bulaşmışım bu kağıda ve benim maliyetim düşük kimsenin üzülmesini istemem kendine göre stoplos koymuşsun zaten inşallah hepimiz için hayırlısı olur ben yaza kadar burda olacağım benim iş inada bindi bir kere.
    İnşallah haklı olmam da 1.20 üzerine atarız valla sıkıldım artık çıkacak diyoruz gene geliyor aynı yere.

8. Ya hu ne bedellisi her dakka bedelli mi yapacak bu kağıt.daha bir buçuk iki ay önce bedelli yaptı dünya kadar lot patronun elinde kaldı ky. Yatırımcı 1 tl nın altında diye kimse tenezzül etmedi. Bu yüzden ky. Aklını karıştırmayın. Sadece süreci dikkatli takip edin. Öyle zırt pırt bedelli yapamaz.....

Sayfa 407/486 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •