Sayfa 408/486 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by x6tekila Yazıyı Oku
    Ya hu ne bedellisi her dakka bedelli mi yapacak bu kağıt.daha bir buçuk iki ay önce bedelli yaptı dünya kadar lot patronun elinde kaldı ky. Yatırımcı 1 tl nın altında diye kimse tenezzül etmedi. Bu yüzden ky. Aklını karıştırmayın. Sadece süreci dikkatli takip edin. Öyle zırt pırt bedelli yapamaz.....
    Yapar hocam parasını verdikten sonra her türlü yapar. Haaa dua edelim de bedelli rüçhan hakkı kullanımı sadece anlaşılan şirkete açılsın. O zaman diğer ortaklar bedelliye katılamıyor. Ama kesin olan şey bedelli yapılacağı başka türlü nasıl alacaklar 45 milyonu adamlardan?

2.  Alıntı Originally Posted by tugi1 Yazıyı Oku
    bedelli olayini nasil buldunuz habrden,yukari tasimadan bence suan yapmazlar

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam 45milyonu bedelliyle alacaklar yazıyor zaten nasıl nerden buldunuz. Ama bedelliyi sadece şirkete açabilirler öylede oluyor. Diğer ortaklar bedelliye katılamıyor sadece anlaştıkları şirket katılıyor. Hemen yarın yapacaklar demedim ki 3 yıl içğnde dedim hocam.

3. Tamam şimdi oldu 3 yıl içinde olabilir ama daha 2 ay olmamış bedelliden çıkalı. Akabinde ben bedelli yapacam diyemez spk buna su an izin veremez

4. 1.80 TL den alacağına göre bedellinin de o seviyenin civarında olması lazım ve süre belli değil.
    Herkese hayırlı Cumalar.

5. ŞİMDİ BU NEDİR.. ULAN haberi açıklamadan kağıt ne güzeldi.. bari her an çıkar diye umuduz vardı.. şimdi kademelere bak.. kazık çaktılar.. böyle ne kadar durucaz acaba( 0.99-1.00) sağı solu döşemiş tahta sahibi.. aşağı gitmesinde bir ihtimal yukarı olur ilerleyen zamanda belki.. ama aşağı verirse yandık.. niyetler bozukmuş onu anlamış oluruz acıyla

6.  Alıntı Originally Posted by mars Yazıyı Oku
    1.80 TL den alacağına göre bedellinin de o seviyenin civarında olması lazım ve süre belli değil.
    Herkese hayırlı Cumalar.
    Hayır öyle bir zorunluluk yok dostum. Bedelli fiyatının aşağısından katılacak hatta. O 1.80lik kısım isterse katılacak istemezse katılmayacak. Bence o 1.80e takıldı herkes, bence onu sadece dikkatli okumayanlar için göz boyama olarak koymuşlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ckara35 Yazıyı Oku
    hayır öyle bir zorunluluk yok dostum. Bedelli fiyatının aşağısından katılacak hatta. O 1.80lik kısım isterse katılacak istemezse katılmayacak. Bence o 1.80e takıldı herkes, bence onu sadece dikkatli okumayanlar için göz boyama olarak koymuşlar.
    ee zaten 5 dakikada 1.10 neden yaktı.. 1.80 fiyatı gördüler atladılar.bunu da habere bilerek koydular. Ama teknik olarak hissenin sıkışmanın son günlerinde gönderilen bu haber aslında çok güzeldi.. Ki düşeni kırmıştı.. Ama fakat şuanki durumumuz dün hiç yaşanmamış gibi .. Sıkışma kademelere de yansıdı hat safhada.. Inşallah sonumuz hayır ola haftaya.. ümidim kırıldı ama yıkılmadı.. Haftaya ve belki 1 hafta daha kendim ve martıya şans vericem.

8. Dünkü haberle birlikte tahtanın içine ettiler. Aylardır alış tarafında kademeler boş iken dünden bu yana 10 kademe alta dahi milyon lotu yazmış o.ç tahtayı pek olumlu görmüyorum ama ümit kesilmez hakkımızda hayırlısı YTD

Sayfa 408/486 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •