Sayfa 425/486 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Skorpion kadar uzun süredir beklememiş olsamda ben de bu kağıtta var olan hususları zayi etmeyeceklerini düşünüyorum.
    Yabancı ortak alımı, danışmanlık, gayrimenkul satımı, sermaye artışından elde edilen patron lotları ve turizm etkisiyle bilanço... zamanı gelince bunlar hissede pozitif etki yapacak ama ne zaman benim kanım yazın sonu...

2. Zaman belli ama biz bilemiyoruz gelen haberler ete kemige burunecek elbet. Sirketin kap haberleride ilginc hem istiyorum hem istemiyorum diyor "uygun sartlar olusmasi durumunda marinada dahil gelebilecek taleplerin degerlendirilecegi ifade edilmistir"diyor devaminda yonetim kurulumuzun satis konusunda almis oldugu bir karar yoktur diyor ve servotel danismanlik konusunda yetkilendiriliyor niyet var ama eylem icin servotel bekleniyor servotel sen hele bir yatirimci bul biz degerlendirelim diyor surec devam ediyor bakacagiz.. ytd.
    cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. zaten martının yükselmesi inandırıcı değildi götürse götürse mrgyo götürebilirdi. mrgyo yükseltmeden martının yükselmesi suni. ytd.

4. dün martıdaki yükseliş sanki bi haber bekleniyor havası var gibi geldi, 13:00-14:00 arası haber gelmeyince düşüşe geçti, ya da mal yedirme operasyonu yaptılar. son günlerde dikkatimi çeken marbaş'ın mal toplaması. diğer dikkatimi çeken nokta, iş yatırım'dan tacirler'e 5 m lot virmanlama yapılmış, kim neden virmanlama yapar bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

5. Kağıtta spek hala mal toplamaya devam arkadaşlar bu seneki beklentileri herkes devlet dahil bas bas dillendiriyo yer yok diyolar dövizinde durumu malum daha ne olsun o sebepten mal toplandığını düşünüyorum yükselişe gelirsek birilerine para lazım olmuştur yada kızıp dümdüz gidip yazmıştır 83..84 neyse yüklü mal ağada almıştır sonrada başladığı yere geri dönmüştür insan beklediğine üzülmüyor kaçan fırsatlara katlayan kağıtlara üzülüyor

6. şöyle bir inceledim alayım diye........
    120 milyon dolar borç var şuanki karla 30 yılda anca ödüyor..
    2018 6 ay blanço da doların yükselmesinden kötü gelecek turizim karı anca 9 aylık blanço da görülür. bende 9 aylık blançoya göre ayar yapayım dedim.
    bol kazançlar

7. Bu hissenin bilanço ile işi olacağını sanmıyorum.. sadece malın toplanması ve beklentinin (kap haberleri vb) sıcak tutulması lazım. . Sonrasında zamanı speke kalmış..

8. cok adisin martı tırı vırı otel

Sayfa 425/486 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •