Sayfa 429/486 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Tektu gerçekten iyi imiş 3ay da 400 bin lira satış senelik 18 milyon satış buna karşılık 230 milyon borç böyle giderse martıdan önce batar sen orada bekle.
    tektu iyi diyen enayidir..ben öyle demedim..sahibi güvenilir biri değil..ama elindeki gayrı menkulleri kendi kuracağı bir gyo ya devrediyor..neticede bizde birkaç kuruş kazanacağız inşaallah..zamanında martı gyo piyasaya açılırken martıdan kazanmıştınız..yatırımcı olmak sabır,bilgi ve çelik gibi sinir gerektirir..ne zaman çıkacağınızı ve ne zaman gireceğinizi bilmezseniz aynı martı gyo daki yatırımcılar gibi av olursunuz..aklınızı iyi kullanın..paranıza sahip olun..kolay kazanılmıyor..borsadaki çakallara duygularınıza ve hisse sahiplerine esir olmayın

2.  Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    kardeş zor duruma düşmesi normal..iki sene önce böyle demiyordunuz ama..batmaktan kurtulunca yazması kolay..spk boşuna uyarmadı o zaman..battı gözüyle bakıyorduk..ben az bir parayla girdim o zaman..iyi bir kar elde ettim..zannedersem 0.31 e kadar inmişti.şimdi diplerde sayılır..0.66-0.67 son destekleri.durumu o zamana göre çok iyi..bu kağıdın yükseleceği ayı da yazayım..gariban yatırımcı birkaç kuruş kazansın..eylül ekim ayları belki kasım..ondan sonrası sürünme ayları..onun için tektuya çağırdım..sahibi narinde de tehlikeli..ama şu anda para kazanacağın bir kaat..ben garanti diyorum dersen martı gyo al..ya da aselsan...ya da borsadan uzak dur..martı ve tektu millete kan ağlatan kaatlardır..ama gireceğin zamanı bilirsen kazanırsın..martının geçmiş borçları temizlendi mi ki kaadı göklere çıkarıyorsunuz..sizin yaptığını daha büyük suç..gerçi burdaki herşey hikaye..Allah sabırlı olana kazandırır..sabretmesini bilin..
    Teke tuu marti ile ilgili birseyler yazacaksan okuruz yoksa baska hisseleri burada pazarlama tektu da mal verecek adam bulamayip ithal yatirimci avlamaya calisiyorsun kucuk yatirimci ayagina pazarlamaya calistigin hissenin sayfasi aglama duvarina donmus katakulli uckagit ne dersen var adamda baskalarinin yanciligini yapma hele ayakciligini hic yapma senin gittigin yoldan biz donuyoruz pazarlamaci teke seni hadi uza bakalim bos mesgul etme buralari ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by skorpion Yazıyı Oku
    Teke tuu marti ile ilgili birseyler yazacaksan okuruz yoksa baska hisseleri burada pazarlama tektu da mal verecek adam bulamayip ithal yatirimci avlamaya calisiyorsun kucuk yatirimci ayagina pazarlamaya calistigin hissenin sayfasi aglama duvarina donmus katakulli uckagit ne dersen var adamda baskalarinin yanciligini yapma hele ayakciligini hic yapma senin gittigin yoldan biz donuyoruz pazarlamaci teke seni hadi uza bakalim bos mesgul etme buralari ytd.
    ister al..ister alma..ben yatırım yaptığım kaadı yazdım..bu hafta %20 kazandım..haziran sonu kendin bakarsın fiyata...banane tektudan martıdan..bende sizin gibi yatırımcıyım..sizin okuduğunuzu anlama özrünüz var..hissenize sahip olun bekleyin..daha zamanı var..burada yazmayacağım artık..martıyı alınca tekrar yazarım..size bol şans..konuşmanızda çok pis..uza falan..normal yazamıyorsun.ya da çok gençsin..Allah akıl fikir versin..

4.  Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    ister al..ister alma..ben yatırım yaptığım kaadı yazdım..bu hafta %20 kazandım..haziran sonu kendin bakarsın fiyata...banane tektudan martıdan..bende sizin gibi yatırımcıyım..sizin okuduğunuzu anlama özrünüz var..hissenize sahip olun bekleyin..daha zamanı var..burada yazmayacağım artık..martıyı alınca tekrar yazarım..size bol şans..konuşmanızda çok pis..uza falan..normal yazamıyorsun.ya da çok gençsin..Allah akıl fikir versin..
    Teke burada marti batiyor algisi yaratip tektu pazarlamaciligi yaptin kazandin kaybettin onu ben bilemem burda martiyla ilgili yazacagin varsa okuruz ama burasi batiyor algisi verip tektu pazarlamaciligi yaparsan elbette karsiligini alirsin son soz her kusun eti yenmez hele martinin hic ytd.

5. Turizmin sahlandığı senede sektör hissesi ölü taklidi yapıyor. . Artık ölü toprağını at üstünden yap hareketini.. zaten hisse kalmadı kimsede ne zamandır topluyorsun. ..

6.  Alıntı Originally Posted by Nuri Seksigüzel Yazıyı Oku
    Turizmin sahlandığı senede sektör hissesi ölü taklidi yapıyor. . Artık ölü toprağını at üstünden yap hareketini.. zaten hisse kalmadı kimsede ne zamandır topluyorsun. ..
    Nuri krd.piyasa toz duman dolar faiz moodys ne ararsan var reealist olmak lazim adamlar kagidi goturmeye kalkti diyelim operasyon yapacak gunun sonunda kime mali verecek kimseye sen bu havada mal alirmisin almak istesen bile piskolojin musaade etmez hissede guzel hareketler ve guzel haberler gelecek diyorum ben ama zamanlama onemli onun icin secimlerden sonrasina bakmak gerekir diye dusunuyorum ytd.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by skorpion Yazıyı Oku
    Nuri krd.piyasa toz duman dolar faiz moodys ne ararsan var reealist olmak lazim adamlar kagidi goturmeye kalkti diyelim operasyon yapacak gunun sonunda kime mali verecek kimseye sen bu havada mal alirmisin almak istesen bile piskolojin musaade etmez hissede guzel hareketler ve guzel haberler gelecek diyorum ben ama zamanlama onemli onun icin secimlerden sonrasina bakmak gerekir diye dusunuyorum ytd.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi
    Neye göre, kriterler nedir

Sayfa 429/486 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •