Special Days Image
Sayfa 453/486 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Arka arkaya elindeki gayrimenkul değerlendirme bildirimleri paylaşILDI KAP 'ta .Bakalım önümüzdeki haftalar hisse fiyatına yansıması olumlu olacakmı?

3. Dengeli çıkış yapıyor yavaş yavaş bu seferki farklı görünüyor hadi hayırlısı.

5.  Alıntı Originally Posted by ercann Yazıyı Oku
    Sayın kuserali61 kısa ve orta vadedeki bekkentiniz nedir yorumlarınız için şimdiden tşk ederim...
    En azından 3. çeyrek açıklanana kadar burada olmayı hedefliyorum. O rakamlardan sonra 1,30 üstünü konuşmayı umut ederek malı aldım. Bakalım patron bu süreçte kendini bize tanıtmış olacak. Ne kadar yatırımcı ile birlikte yürümek hevesinde olup olmadığını göreceğiz. Kısa vadede atakları 70-80-90 diye bekliyorum. Hele şu 65'i kırıp bir yetmiş görelim de gerisine bakarız. İnşallah beklediğimiz gibi de olur. Geçen senenin en iyileri çelik sektörü idi. Bakalım bu sene turizm olacak mı? Turizm tekstil sektörünü de peşine taşır. Önümüzde seçim de yok. Olumsuz söylemler görmeyiz sanırım. Vira bismillah. Hadi bakalım. Ben grafikteki o dokunuşu yapacağını düşünerek mala girdim. BEKLİYORUZ. MAHARETİMİZ BU. BEKLEMEK. Ama herkesin gözüne batan bir değişiklik var ki o da çok emin adımlarla devre kesmeden çaktırmadan adım adım gitmeye başladı. Spek hisse modundan çıkarsa sevinirim

6.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    En azından 3. çeyrek açıklanana kadar burada olmayı hedefliyorum. O rakamlardan sonra 1,30 üstünü konuşmayı umut ederek malı aldım. Bakalım patron bu süreçte kendini bize tanıtmış olacak. Ne kadar yatırımcı ile birlikte yürümek hevesinde olup olmadığını göreceğiz. Kısa vadede atakları 70-80-90 diye bekliyorum. Hele şu 65'i kırıp bir yetmiş görelim de gerisine bakarız. İnşallah beklediğimiz gibi de olur. Geçen senenin en iyileri çelik sektörü idi. Bakalım bu sene turizm olacak mı? Turizm tekstil sektörünü de peşine taşır. Önümüzde seçim de yok. Olumsuz söylemler görmeyiz sanırım. Vira bismillah. Hadi bakalım. Ben grafikteki o dokunuşu yapacağını düşünerek mala girdim. BEKLİYORUZ. MAHARETİMİZ BU. BEKLEMEK. Ama herkesin gözüne batan bir değişiklik var ki o da çok emin adımlarla devre kesmeden çaktırmadan adım adım gitmeye başladı. Spek hisse modundan çıkarsa sevinirim
    Sayın Kuserali61 Genel Kurula Katıldınızmı Acaba?

Mübarek ramazan günü millete bu oyunu yaptılar ya ALLAH büyük, bunu yanlarına koymaz. Bu kadar insanın hakkına girenlerden bunu mutlaka çıkaracaktır rabbim. Oruçlu olarak duam budur.

Sayfa 453/486 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •