Sayfa 454/486 İlkİlk ... 354404444452453454455456464 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Martı Otelcilik yöneticilerinin politikası tamamen şirket sömürme üzerinedir . 2010 yılında halka arz edilen Mrgyo üzerinden Çerkezköy’de bulunan arsalarına peşkeş çekerek çok büyük bir rant elde etmiş SPK ise buna alet olmuştur . SPK ülkemizde görev yapmadığı , adamına göre muamele yaptığı sürece ülkemizde BIST e para yatırmanın kumar olduğunu para kaybederek anlamış durumdayım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by TNA_TNA Yazıyı Oku
    Martı Otelcilik yöneticilerinin politikası tamamen şirket sömürme üzerinedir . 2010 yılında halka arz edilen Mrgyo üzerinden Çerkezköy’de bulunan arsalarına peşkeş çekerek çok büyük bir rant elde etmiş SPK ise buna alet olmuştur . SPK ülkemizde görev yapmadığı , adamına göre muamele yaptığı sürece ülkemizde BIST e para yatırmanın kumar olduğunu para kaybederek anlamış durumdayım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bu kaat üzerinden öyle para kazandırdılar ve küçük yatırımcısına o kadar kaybettiler ki..sonu gelmiyor bunun..sahipleri tam bir man kafa..ya da öyle görünüp etrafındakileri söğüşleyen çiftlikbank sahiplerii..bir yıl içinde bu şirket üzerinde iki yalan haberi var..sahibide önde gidiyor..spk da onları gelinlik kız gibi seyrediyor..napıyorsunuz demiyor..zamanında olaya odaklanmıyor..bu son olay sahibini bok yemesi..madem paran yok ne girişiyorsun abuk subuk işlere..bence son tokadı vurmak istedi..yatırımcıda satmadı..enayi bulamıyor eskisi gibi..turizm başkanı bu ..yahu şirketine hayrın yok..aptal şirketin zararda..sen ukalalık peşindesin..bu ne ayak..bakalım önümüzdeki aylar nasıl geçecek..satmıyacağım kazanmadan..

3. Bilanço ne zaman gelecek merak ediyorum yine zarar açıklar malum

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman gelecek merak ediyorum yine zarar açıklar malum
    30 mayıs mrgyo...6 haziran martı..ben öyle biliyorum...bakarsın kar açıklar..beklenenin tersi olur..bu ortamda temennimiz zayıf ama..ihtiyacımız var güzelliğe.

5. Evettt
    Anketimiz açıldı...
    31 Mart seçimlerini pek çok ilde doğru tahmin etmişdi Hisse.Net anketimiz...
    Sizlerin katkıları ile gene aynı başarıyı elde edeceğimizi düşünüyorum...
    Anketimiz de oy kullanmanız için İstanbul da yaşıyor olmanıza gerek yok
    Oy kullanmadan ve sonuçlara bakmadan geçmeyin derim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...53#post3459253

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Evet Martının mevsimi geldi uçuş başlıyor hayırlısı olsun.

Spk bülteninden : Kurul Karar Organı’nın 04.04.2019 tarih ve 20/449 sayılı kararı ile; III-48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği’nin 44. maddesinin birinci fıkrası uyarınca genel kurula katılıp dönüşüme ilişkin esas sözleşme değişikliklerine olumlu oy kullanan ortaklar dışındaki tüm ortaklara Martı Otel İşletmeleri A.Ş. yerine, N. Emre NARİN ve P. Oya NARİN tarafından 0,6659 TL üzerinden pay alım teklifi yapılması şartıyla olumlu karşılanmasına karar verilmiş olan, Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin gayrimenkul yatırım ortaklığı statüsünden çıkmaya ilişkin talebi, ilgililerin söz konusu şartı yerine getiremeyeceklerini beyan etmiş olmaları nedeniyle Şirket’in talebi üzerine işlemden kaldırılmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. alınır mı bu, turizm 3-4 senelik terör, kavga savaş hadiselerinden dolayı çökmüştü, otellerde yer yok diyorlar. para değer kaybetti biz yamulduk ama yabancı tatilin kralını yapacak

Sayfa 454/486 İlkİlk ... 354404444452453454455456464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •