Sayfa 462/486 İlkİlk ... 362412452460461462463464472 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Bunlar yüzünden borsa defterini kapadım, çok büyük zarar ettim,lanet olsun borsaya.. Citideki alımlara kandım, meğer şere.fsiz o. çocukları kendileri alıp satıyormuş. Almayın aldırmayın batmak istemiyorsanız, iflas edebilir haberiyle şelale oldu.. İflas ededebilir çok büyük borç altında. Borsaya girdiğim güne lanet olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Bunlar yüzünden borsa defterini kapadım, çok büyük zarar ettim,lanet olsun borsaya.. Citideki alımlara kandım, meğer şere.fsiz o. çocukları kendileri alıp satıyormuş. Almayın aldırmayın batmak istemiyorsanız, iflas edebilir haberiyle şelale oldu.. İflas ededebilir çok büyük borç altında. Borsaya girdiğim güne lanet olsun..
    geçmişte borsada yayınlanmıştı iflas edeceği haberi..mrgyo 0,34 martı 0.31 e kadar düştü..oradan alanlar çok güzel kar ettiler..bende o sıra almış güzel kazanmıştım..bekleyemedim...beklesem ihya olacaktım..kısaca yazdıklarına değineyim..hangi çakalın uydurması o haber bilmiyorum..hisseyi toparlayamadılar demekki..kasım bilançosunda iyi kar açıklayacaklar demek ki..ne kadar bu habere atlayan varsa hissesini çarpacaklar..martı yı aradım..yok böyle bir şey dedi..şirket yalan söyleyecek değil..borçlarını biliyoruz..ama turizmde iyi gitti..şimdi değilse ne zaman kazanacaz..hele bekleyip bilançoyu görelim..

3. “Banklar SPK ya suç duyurusunda bulundu , MARTI Otelcilik iflas ediyor “ başlıklı haber bir kaç yerel gazete ve internet portallarında çıkmasına rağmen ertesi gün haberler silindi. Netice itibariyle ateş olmayan yerden duman çıkmaz düşüncesindeyim. Bankalara bir yığın borcu olan şirket bu borç yükünden acil olarak bir varlık satışı yada ortaklık yapmadan kurtulması mümkün görülmemektedir. Şirketin en iyi satış dönemi karlılıkları bile bunu göstermektedir. Kaldı ki oteller senelerdir yenileme yatırımı bile yapamamaktadır. Şirket yöneticilerinin basiretsizliği değil , şirketi sömürmelerinden dolayı bu hale gelinmiştir. Ben şahsen yakın zamanda bir varlık satışı yada bir ortaklık bekliyorum çünkü başka kurtuluş çaresi göremiyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Eee bana malı bastırdılar 660 a kadar veren benim yüklü mal bakalım ne olacak

5.  Alıntı Originally Posted by ilhan_34 Yazıyı Oku
    Eee bana malı bastırdılar 660 a kadar veren benim yüklü mal bakalım ne olacak
    Speklerin efendisi...

6. 0.74ten tekrar 0.68e gelmek nedir be arkadaş çık artık.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hey there..! I am still here baby. Shake me. Take off the train

8. yok mu burada teknik yazacak arkadaşlar

Sayfa 462/486 İlkİlk ... 362412452460461462463464472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •