Sayfa 5/486 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Haber falan yok????

2. sn.se7en paragaranti teknik analizi nasıl kullanabiliyosunuz,siteyi değiştirdiklerinden beri ben kullanamıyorum da.Bir yardım lütfen.Çok makbule geçer.

3.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    sn.se7en paragaranti teknik analizi nasıl kullanabiliyosunuz,siteyi değiştirdiklerinden beri ben kullanamıyorum da.Bir yardım lütfen.Çok makbule geçer.
    http://report.paragaranti.com/rasyon...sp?Hisse=GARAN

4. Yatırım finansman 500bin lotu 42 almış vur kaç yapacaksa 46 dan satsa 1 günde 20bin tl Kâr iyi para,martı ve mrgyo iki kez girdim zararla çıktım

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Yatırım finansman 500bin lotu 42 almış vur kaç yapacaksa 46 dan satsa 1 günde 20bin tl Kâr iyi para,martı ve mrgyo iki kez girdim zararla çıktım
    evet sonrada boş tahtayı çizmiş.şimdide 43 satmaya çalışıyor..inede karlı.tabiki satabilirse...y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    evet sonrada boş tahtayı çizmiş.şimdide 43 satmaya çalışıyor..inede karlı.tabiki satabilirse...y.t.d.
    Ya şimdi 43 ten satmaya çalışan var diyelim tahtanın kademe analizine baktıysanız bu işin böyle olmadığını söylersiniz 43 kademesinde tahtaya alış hakimdir malı yıkmak istese zaten yıkarsın kademe satış kaldırırdı kaldıki 45 ten 243000 lot alış oldu

7. Arkadaş doğru bilmiş 43 ten satmayı başarmış

Sayfa 5/486 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •