Sayfa 144/486 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by ahmetfb Yazıyı Oku
    Tablo seklinde atarmisiniz bu islemi ozaman bubiste bir usulsuzluk var acikcilara calisiyorlar sanki adam normal oslem 1.29 iken neden 1.32 1.40 dan alsinlar

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendi malını niye alsın babam...Kademeye yıktığı mal kendilerinin...Invest Gedik Marbaş....

Veren yok yandım çavuş mal arıyorlar...Yaptıkları işlemler hep danışıklı dövüş...Yapıp yapıp yan hesaplardan yamamaya çalıştılar...

CITI 5.2 M mal almış yabancı kösüyor inceden...Bunlar nasıl açık yapıyorlar anlamaya çalışıyorum...

Doğru sorular acaba neden buralarda yapıyorlar??? Daha yukarda değilde buralarda.Acaba kaptırdılar malı peşine mi düştüler?
    Tamamen beyin jimlastiği yapıyorum...

Fikri olanı da öğrenmek duymak isterim...

2.  Alıntı Originally Posted by KurnazArap Yazıyı Oku
    Kendi malını niye alsın babam...Kademeye yıktığı mal kendilerinin...Invest Gedik Marbaş....

Veren yok yandım çavuş mal arıyorlar...Yaptıkları işlemler hep danışıklı dövüş...Yapıp yapıp yan hesaplardan yamamaya çalıştılar...

CITI 5.2 M mal almış yabancı kösüyor inceden...Bunlar nasıl açık yapıyorlar anlamaya çalışıyorum...

Doğru sorular acaba neden buralarda yapıyorlar??? Daha yukarda değilde buralarda.Acaba kaptırdılar malı peşine mi düştüler?
    Tamamen beyin jimlastiği yapıyorum...

Fikri olanı da öğrenmek duymak isterim...
    70 kuruslardan beri engellemeye calisiyorlar, is inada bindi sanirim

3.  Alıntı Originally Posted by stockwalker Yazıyı Oku
    70 kuruslardan beri engellemeye calisiyorlar, is inada bindi sanirim
    onu bunu bilmem ama açıkçılara şemsiye girmiş ve hala hiseye baskı yapıyorlar. spekte yaptıkları baskıları aldıkça şemsiye biraz daha derinlerine kayıyor. İnşallah dibine varıp açarar da ben onların halini görürürm

4. Derinlik paylaşabilecek arkadaş varmı şimdiden teşekkürler bol kazançlar

5. Hedef 2011 yılında 4 kez denenip geçilemeyen 1 35 ordan ara direnç 1 44 sonra tarihi zirve 1 61

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Anlik takas paylasacak arkadas varmi 31 den yine dondu bakalim bugunku kapaniz 1.27 olacak yoksa 31 ustunemi atacak kapanisa dogru hareketli olacagi kesin

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün yine hacimli işlem ve çok iyi kapanış oldu. Yarın inşallah 1.34 deneyecek ve 1.30 üstü kapatırsa cuma günü 1.50 üstüne atma ihtimali yüksek...

Yabancı alımı ısrarla devam ediyor. O alım düzmece değilse ısrarla dediğim gibi çok güzel haber gelebilir...En çok para girişi olan hisseler arasında üstelik tekniğe uygun yükseliş devam ediyor. Bugünlerde bir haber gelse kalan dirençleri acımasızca kırıp geçirebilir...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 144/486 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •