Sayfa 439/486 İlkİlk ... 339389429437438439440441449 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Bu sene otellerde doluluk oranı %100'e yakın idi ve gelecek sene sezonu erken açacaklar gibi bir aksilik olmaz ise(terör olayı, rusya krizi, savaş vb).

2.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bu sene otellerde doluluk oranı %100'e yakın idi ve gelecek sene sezonu erken açacaklar gibi bir aksilik olmaz ise(terör olayı, rusya krizi, savaş vb).
    mesele o değil..kaat neden yükselmiyor ve devamlı zarar açıklıyor..turizm birkaç aylık mevzu değil türkiyede..hükümet tebdirleri aldı..turizmde olumlu etkilenecek diye martı mesaj yayınladı..ben yükselişn ekim ayında olacağını umuyorum..normalde otel doluysa kar açıklar..dolarda yükseldi..beklentilerin karşılık görmesi lazım..ekim-kasım ayları böyle geçerse yandı gülüm keten helva..

3. Kağıdı 1.80 den oda en fazla %20 satariz diye anlaşıyorlar peki bu ingiliz şirket salak mi gelip bizden almıyor????

4. Vah vah vah ne hale gelmiş benim martım tüy müy kalmamış kelaynağa döndürmüşler.
    Neyse 0.59 a kadar yolu var daha ondan sonra yeni tüy çıkartır herhalde.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by mars Yazıyı Oku
    Vah vah vah ne hale gelmiş benim martım tüy müy kalmamış kelaynağa döndürmüşler.
    Neyse 0.59 a kadar yolu var daha ondan sonra yeni tüy çıkartır herhalde.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Ne 0.59 nı ya gerekli sermayeyi bulamazsa ilk olara d grubu hissesi olur

6. her gecen gün yatırımcısını düdükleyen bir turizm şirketi bedelliyide yediler bitirdiler yalan haberler le yok 1.80 den yabancı ortak yok öle oldu yok böyle oldu sahtekarlıkta ödül almalı bu şirket

7. turizm de patlama oldu ama martı otellerde sinekler misafir olmuş halen aşağı bakıyor yön cok berbat 0.64 altı kapanışlar geri dönüşü zor olan bir yola gidişat demektir YTD

8. Ben bunlar kadar yam yam bir aile görmedim bütün yazı iç ettiler bu neyin eziyeti arkadaş Allah bunları bildiği gibi yapsın kansızlar vicdansızlar bedelliden dünya kadar mal aldılar hala 3..5 lotun peşindeler vicdansızlar Allah herkese sabırlar versin

Sayfa 439/486 İlkİlk ... 339389429437438439440441449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •