Sayfa 482/486 İlkİlk ... 382432472480481482483484 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by SALESMAN Yazıyı Oku
    Uçan kuşa, ülkedeki her alacak avukatına ayrı ayrı borcu olan köydeki bakkalın bile icraya verip sıraya girdiği ama zaten otellerindeki her masanın çatal bıçağın bile 100 ayrı icra dosyası olduğu için kimsenin parasını geri alamayacağı bir şirket bunlar.
    Bu adamlara açılmış icra davalarının sayısını bilmeden millete önermeyin. Gel

bedava seni ortak edelim deseler “sağol kardeşim ben almayayım git başkasını ortak et kendine” diyeceğiniz şirkete paranızla ortak olmak riskli iş.

Bu ne terbiyesizlik ya !!!!!!! Trolün önde gideni.

Tam da zamanında gelen bi haber.Tam senin yazdıklarına cevap adam diyor para bende sen hala ne sayıklıyorsun burda binlerce insan var pandemi sona eriyor turizm hisseleri hareketlenmeye başladı , kesat olan işler yavaş yavaş açılacak sen ne sayıklıyorsun ağzına geleni çamuru kusuyorsun.Utanın biraz be.Oku haberi de para nerde kim de ????? , sende ne var çamur var , trollük var.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun VII-128.1 sayılı
    Pay Tebliği'nin 27. maddesi gereği, sermayenin %10'unu aşan borsada işlem gören
    nitelikte olmayan sahip olduğumuz 31.544.907,272 TL nominal değerli C grubu
    Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (MRGYO) paylarının, önümüzdeki dönemde
    şirketimizin olası finansman sağlama amaçlarına teminat olarak konu
    edilebilmesi için
    , Şirketimizce borsada işlem gören niteliğe dönüştürülebilmesi
    amacıyla hazırlanan pay satış bilgi formu onayı için yapılan başvuru Sermaye Piyasası
    Kurulu’nun 28.01.2021 tarih ve 5/110 sayılı toplantısında onaylanmıştır. Onaylı
    Pay Satış Bilgi Formu ekte yer almaktadır.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/907511

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...776d91bce16b3c

Al sana cevap 31 milyon nakit e dönüşüm ….ihtiyaç halinde kullanacaklar.Pandemi bitiyor belki bu paraya bile ihtiyaçları kalmayacak.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

2. Sabah hareketi neye borçlu bu kağıt ? Bilginiz var mı ?

Envoyé de mon SM-G980F en utilisant Tapatalk

3. Spk haberi uçurur martıyı defalarca nice hisselerde gördük pandemi sonrası ışık göründü bence turizm hisselerinden bir bu güdük kaldı dolandırıcı olarak düşündüğüm tekart bile neler yaptı umarım enflasyon farkı bist farkı gelecek beklentisi ve üzerine bu spk haberi olumlu fiyatlanır zira martı yönetim kurulu hisse için bundan daha uygun bir atmosferi iklimi birdaha zor bulur
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

4. Son haberler yüz güldürücü aşının etkinlik düzeyi beklenmeyen bir seviyede %83 olumlu yansımalarını sabırla bekliyorum
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

5. Gezeleyip duruyon aynı rakamlarda ancak önümüz yaz sen götürmezsen bir götüren olur bugünkü spek başarılar dilerim
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

6. Bank of robotu hangi indikatöre göre çalıyorsa makasa almış yatırımcıyı sövmeyim diyorum ama mutasyona uğramış bir virüs bitmiş demektir aşı olsun olmasın sağlık camiasından biri olarak söylüyorum bunu heryıl geçirilen grip de benzeri bir virüs kaldı ki covid global finansal bir şok tu ne yapılmalı diye soru işaretleri vardı şimdi en büyüğünden en küçüğüne herkesin mutasyona karşı bir planı var istediğin kadar patinaj yap bu yıl turizm patlaması olacak umarım elindeki lotları kaptırırsın spek efendi. Almış makasa 100k lotla patinaj çektiriyor yahu 100k nedir böyle bir beklentiye milyon koysan ne olur
    Tüm yatırımcılara bol kazançlar dilerim
    Güneşli günleriniz olsun
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

2 simit aldım geldim.. bakalım simitleri kim yiyecek.. 2.33 2.38 2.40 şeklinde dizilen desteklerin hasır beton görevi görmesı gerekir.. yoksa altta 2.22 aktif hale gelebilir.. eğer martılar bu desteklerde simit yerse.. geriye dönüş için 2.46 üzeri güzel ve güvenli diyebiliriz.. adam olacak çocuk ise 2.53 ve üzeri olur.. günlükler çayır da ama, ama haftalıklar bayır da..bu nedenle haftalıkları daha da olumsız bir hale dönüştürmeden yukarı dönmesınde yarar var..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Martılar 2.58 2.59 attığım simitler havada kaptılar.. dönüp daha simit almak lazım..
    Son düzenleme : esozcan; 11-03-2021 saat: 14:46.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 482/486 İlkİlk ... 382432472480481482483484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •