Sayfa 392/486 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. bu kağıdı alan elimi s2m !

2. Kimsenin ummadığı anda gideceksin bir daha geri donmeyeceksin...Ancak ben o gemide olabilir miyim bilemiyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by Nuri Seksigüzel Yazıyı Oku
    Kimsenin ummadığı anda gideceksin bir daha geri donmeyeceksin...Ancak ben o gemide olabilir miyim bilemiyorum..
    Herkes aynı şeyi düşünüyorda ama icraat istiyoruz. Bir patron bu kadar ky düşmanı olamaz. Patron MERRİLL, YATIRIM vs kullanarak kağıdın ve bizim kimyamızı bozdu sadece bir kademeye oynuyor patron bu hareketleri yaparak hisseyi kişiliksizleştirdi. Bu gibi hareketler basit hisselerde görülür.

4. Miskin hala biraktigim yerde degisen bisey yok

5.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Herkes aynı şeyi düşünüyorda ama icraat istiyoruz. Bir patron bu kadar ky düşmanı olamaz. Patron MERRİLL, YATIRIM vs kullanarak kağıdın ve bizim kimyamızı bozdu sadece bir kademeye oynuyor patron bu hareketleri yaparak hisseyi kişiliksizleştirdi. Bu gibi hareketler basit hisselerde görülür.
    Martı da çok kaliteli bir hisse değil zannımca. Basit spekülatif bir hisse. BİST’te aselsan bile ne hale geldi ki, martı dan herşey beklenir.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

6. Vur kafasına topla topla doymadın be martı bu neyin baskısı böyle mart ayının yarısıda gitti belliki operasyon bitene kadar süründürmeye devam En acı olanda seni beklerken kaçan fırsatlar yaz geliyo önce bu gider dedik sen hariç hepsi uçtu Vardır bundada bir hikmet diyoruz ve ekranı kapatıyoruz başka türlü evlat olsan sevilmezsin kanatların kopsun

7. Hacme bak emenikem...Dar alanda kısa paslaşmalar...Yersen...

8. Sevgili spek Yukarı gitmeye niyetin yok aşağı sal bari birazdaha alalım.

Sayfa 392/486 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •