Sayfa 97/486 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 769 - 776 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

3. Destek direnc yazabilecek varmı

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Destek dirence gerek yok kardeş devran tersine döndü hikaye mrgyo giderse gider düşerse düşer

5. 2 kuruş yükseldi, gazcılar, hedef göstericiler neredesiniz !.. fiyatı nerelere gidecek, hadi hedefinizi yine söyleyin ki biz küçük ortaklar sıkı sıkı tutalım hissemizi, kodamanlar kazansın diye hiç satmayalım.. ya da başka türlü bir ifadeyle ; aranızda bu işten anlayan varsa eğer, nereden satılıp kar edilebilir söylermisiniz..kişisel kanaatlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

6. haftalık görünüm... bolinger bandı üstü ve mavi çizgi takipçim... iyice sıkıştı.. ince hesaplara gerek yok kendimce...

7. sen önce konuşmasını öğreneceksin veya nereden satılıp kar edileceğini öğreneceksin...

8. eğer sözün bana ise öncelikle konuşmasını ve yazmasını iyi bildiğimi düşünüyorum. buradaki kişilerin tek derdi emek harcamadan para kazanmak olduğuna göre bu yönde insanlara yardımcı olabilirsin. ayrıca bu işi çok iyi biliyor olsaydım burada kimseye sormazdım zaten. benim gibi diğer forum katılımcıları da aynı şeyi yapardı tahminim. sonuçta burada derin felsefi sohbetler yapmıyoruz. ve ayrıca gazcılardan ve hedef göstericilerden değilsen alınganlığa gerek yok.. y.t.d.

Sayfa 97/486 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •