Sayfa 309/486 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Ruchanlarım silinmedi daha...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Bir noktada haklisiniz.normal sartlarda haber akisinin olmasi lazim.ruchanlarini ne kadarinin kullanildigi ve kullanilmayan ruchanlarin surada satilacak gibisinden.bir bedellide satilmayan ruchanlar ruchan pazari kapandiktan sonra ogleye kadar satildigina sahit olmustum.bakalim burada nasil olacak.y.t.d
    Evet Tamda bunu söylüyordum Sorumun sebebi de buydu bak Sakin olunca anlaşabiliyoruz tüm Bedelli sermaye artırımlarında birleşme olduğu gün KAP açıklaması olur Bunu da olmadı hesaplamada verilmedi Normalde o da verilirdi

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Anes55 Yazıyı Oku
    Evet Tamda bunu söylüyordum Sorumun sebebi de buydu bak Sakin olunca anlaşabiliyoruz tüm Bedelli sermaye artırımlarında birleşme olduğu gün KAP açıklaması olur Bunu da olmadı hesaplamada verilmedi Normalde o da verilirdi

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Normal sartlarda izahnamede patronlarin kullanacagi ruchanlarin taahhüt leri mevcut bunlari kullanilmis diye dusunuyorum.simdi kullanilmayan ruchanlarin satisiyla ilgili haber gelmesi lazim.ayrica kullanilmayan ruchanlarda kısmı olarak patronlarin pay alacagida izahnamede yaziyordu bu bedelliden aldiklarini 1 yil satmama taahhütu bulunuyordu.onceden yazdigim gibi anlik ve günlük islemlere takilmayim uzun vadede güzel yerlere gelecegini umdugum icin bekleyecegim ama kisaci ve al satcilar icin ne derece dogru bir hisse yorum yapamam.y.t.d.

4. Anlasilan bedelliye kimse katilmamis,20 milyona yakin kullanilmayan pay var,buda gosteriyor ki marti yonetimi beceriksiz,1,10 ustine atsaydi herkes katılır di bedelliye .13 milyon kadar katilim olmus o da kendileridir buyuk ihtimal,090 ken hangi enayi 1 tl den bedelliye katilir

5. Arkadaşlar satılmayan rüçhanların iki günlük rüçhan pazarında satılması gibi bir durum varmış doğrumu? Yarın son gün olması lazım.

6. 05.12.2017 Kap haberinde yazıyor.

Bakalım neler olacak fiyat fazla sıkısdı

8. ben hesaba gerekli parayı koydum ama çekilmemiş bedelli için,rüçhanlar silinmiş 2550 adet var elimde yıllardır duruyor 944 tl yatırmam gerekiyordu sanırım,bedelli için başka bir şeye mi gerek vardı anlamadım ya da yarın sabah kendim martı alamaz mıyım 0.90 dan.rüçhanları satamadığım için katılayım demiştim.

Sayfa 309/486 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •