Sayfa 475/486 İlkİlk ... 375425465473474475476477485 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

aylık takas

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

aylık takas
    @cefaks teşekkürler. Emeğine sağlık

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. MNDRS-MARTI arasında kalmıştım. Bu salağı seçtim. MNDRS 2000 oldu bu da 50-60 yolculuğuna incitmeden çekiliyor gibi. 3 yıllık grafiklerde çok hoşuma gitmedi. Bunlar benim düşüncemdir. Yatırım tavsiyesi içermez. Bundan çıkınca Bist 30 kağıtları dışında oynamam. Hayırlı kazançlar dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Soğusun da sonraki hedeflere bakarız. Ben şimdilik vedalaştım. Birileri yorsun, sakinleştirsin de tekrar görüşürüz
    Yordunuz mu? Sakinleştirdiniz mi yavruyu? Ben geldim o zaman. 1,21-1,23 gibi sağlam bir direnç vardı. Birileri orada sağlam alışlar yaptı kırmak için? Nereye gitti o arkideşler. 1,08 o kadar çabuk aşağı geçilecek bir yer mi spekcan. Ne çabuk indin aşağıya? Bana maval okuma spekcan. Daha başlamadık.

6. Bu arada haber akışlarına dikkat arkadaşlar. Ülkemizde virüs salgını görülmemesi güzel. Çin ve Japonya gibi ülkelerde karantinaya alınan yolcu gemileri falan derken bu ülkelere seyahat edenlerin sayısı haliyle çok düşecek. Çok kapitalist bir yorum olacak ancak Ülkemiz için bu bir fırsat da olabilir. Bugün gelen haber ile 5 Avrupa ülkesine turistik vize serbestliği verildiğini öğrendik. Hükümet turizmin mecbur önünü açacak gibi. Bu işsizlik ortamında mevsimsel de olsa rahatlamalar yaşatması lazım. BU TURİSTİK SEYAHATLERDE VİZE SERBESTLİĞİ KONUSUNU ÖNEMSEYİN DERİM. Yeniden girelim bakalım kağıda. hakkımızda hayırlısı

7.  Alıntı Originally Posted by adoli61 Yazıyı Oku
    mndrs-martı arasında kalmıştım. Bu salağı seçtim. Mndrs 2000 oldu bu da 50-60 yolculuğuna incitmeden çekiliyor gibi. 3 yıllık grafiklerde çok hoşuma gitmedi. Bunlar benim düşüncemdir. Yatırım tavsiyesi içermez. Bundan çıkınca bist 30 kağıtları dışında oynamam. Hayırlı kazançlar dilerim.
    0,86 bile görürse ayıcıklar çok büyük bir şeyi başarmış olur. Sen unut o 50-60 aralığını.

8. girdik bakalım bu gün hayırlısı olur inşalah 1,06 baya yüklü girdik hayırlısı allahtan hele şu askeri, operasyon bitisin inşalah askerlerimizin ayağına taş değimez inşalahh

Sayfa 475/486 İlkİlk ... 375425465473474475476477485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •