Sayfa 291/486 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. bedelli tarihine kadar 1,1 görme ihtimali olsa da bence son gün 1 altı kapatacaklardır.bunun nedeni bedelliye fazla kkimsenin bulaşmaması ve 1 tl den mal toplamak.eğer tatmin edicek kadar mal toplanmassa hisseyi sert hareketler ile 0,80 1,10 arası çalkalayıp dururlar.orta uzun vadede şirketin açıklayacağı gerek mali gerek diğer olumlu gelişmeler ile balon şişmeye başlayabilir.ama şahsi kanaatim hareketler sert olacaktır.muhtemelen iyi bir oyuncu ile anlaşma olabilir.uzun vadedeki hedefim belli ama o günü kaç kişi görebilir onu bilmem.normal şartlar altında bu fiyatlardan mal çıkma dertleri olsaydı şuanda 1,20 lerde geziyor olurduk önüne gelen ky de sermaye artışına katılmak için can atardı patronda hem bedelli ödemesinden hemde elindeki mallardan kurtulmuş olurdu..adam kimse katılmasa bile rüçhanları ben alacam diye peşinen taahhüt verdiğine göre bu işin içinde bir hinlik var ama ne.....neyse benim yazdıklarım ile al sat kararı vermeyin beyin fırtınası yapıyoruz...

2. Hakikaten bu forumda borsayı bırakması gereken çok kişi varrr

3. Kağıt 11 Aralıkta 0.84 bölündü hala yok şu zaman birleşecek yok bilmem ne saçma sapan şeyler..

4. Kağıt ister bölünsün ister çarpılsın ben pastasını yemeden çıkmayı düşünmüyorum.vaktim de var atacak mermimde her yol bana uyar milyon lotu olan patroncuklarımız düşünsün.

5.  Alıntı Originally Posted by acar6980 Yazıyı Oku
    Kağıt 11 Aralıkta 0.84 bölündü hala yok şu zaman birleşecek yok bilmem ne saçma sapan şeyler..
    Tamam kardesim siz en iyi biliyorsunuz.iki hisse birlestigi zaman ozur dileyecekmisin.y.t.d.

6. Dahada bu sayfada yorum yazmiyorum.dileyen diledigini yapsin.sanki milletin karina ortak olacaz.isteyen alir.dusecek diyen satar benim gibi kafasinda belirli bir rakam olna bekler.hadi sizlere bol kazanclar

7.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Dahada bu sayfada yorum yazmiyorum.dileyen diledigini yapsin.sanki milletin karina ortak olacaz.isteyen alir.dusecek diyen satar benim gibi kafasinda belirli bir rakam olna bekler.hadi sizlere bol kazanclar
    Sn arzum, siz bu sayfanın en önemli kişilerindensiniz. Bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacımız var.

Bazı konularda muhalefet, o konuda tekrar düşünmemizi ve doğruyu araştırmamızı sağlıyor.

Yukarıdaki yazıyı üstünüze almışsınız, o yazının sizinle ilgili olduğunu sanmıyorum.

görüş, ve bilgi paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

8. Neler oluyor kimse bir şey yazmaz olmus.
    Burda gerçek bilgi ve samimiyetle paylaşım yapacak kişilere ihtiyaç var bu kadarını ihtiyacı olanlar dan esirgemeyelim sorumlu hareket edelim lütfen, hiç bir şey olmasa bir hayır duası alırsınız tabi sizin için bir anlamı varsa, herkese teşekkür ederim.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 291/486 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •