Sayfa 471/486 İlkİlk ... 371421461469470471472473481 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by erol_ay98 Yazıyı Oku
    @cefaks marti haftalık ve aylik takas mümkün müdür? Saygılar, teşekkürler

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    @CahilCuhela @cefaks @batu34 mümkün olursa haftalik takas paylasabilir misiniz? Teşekkürler.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Naptınız minik kuşlar. Soğumasını yaptı mı kağıt. İyi alevlendi ve çok hızlı gidince ben maldan çıkmıştım. Hızlı giden atları sevmem. Ben yavaş yavaş başladım verdiklerimi geri almaya. Alışları tamamladıktan sonra bu defa hedefim 1,30-1,40 aralığı olacak

3. Tabi önce şu 1,21 deki direnci kıralım değil mi?

5. KAP: MARTI [ ] MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/806854
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...6f6645e4120608

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...6f6645e4200609

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Sonucu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağanüstü Genel Kurul
    Karar Tarihi 06.12.2019
    Genel Kurul Tarihi 02.01.2020
    Genel Kurul Saati 11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 01.01.2020
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe BEYOĞLU
    Adres Mercure İstanbul Taksim Hotel Ömer Avni Mah. İnönü Cad. No:42 Taksim/İstanbul

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış, saygı duruşu ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması,
    2 - Toplantı tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - Sermaye Piyasası Kurulu'nun uygun görüşü ve Bakanlık izni alınması kaydıyla, Esas Sözleşmenin "Şirketin Merkez ve Şubeleri" başlıklı 4. maddesinin tadilinin onaya sunulması
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Yoktur

Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı? Evet
    Genel Kurul Sonuçları 02.01.2020 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına ilişkin Toplantı Tutanağı ve Toplantıda Hazır Bulunanlar Listesi ekte yer almaktadır.

Alınan Kararlar Arasında Şirket Merkezine İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Evet

Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1 Toplantıda Hazır Bulunanlar Listesi.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi
    EK: 2 Martı Otel Toplantı Tutanağı.pdf - Tutanak

Ek Açıklamalar

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Kemal Şahin adında bir arkadaş otellerin satışıyla ilgili konuşmuş ve şerh koydurmuş genel kurul toplantısında...

6.  Alıntı Originally Posted by mgunes54 Yazıyı Oku
    yani anladığım iyi bir otel var..bekleyin on beş gün sonra bu malı satacağım..oteli bu ortamda iyi bir fiyattan satarız..dolayısıyla şirkette rahatlar..hem şirket ne demişti ıvır zıvır işler bunlar..bilançomuzu etkilemez..yediniz mi..olumsuz bir şey yok yani..şu on beş günde çok sıcak saatler bizi bekliyor..netice nolcak..bence oteli satsa da satmasa da hisse yükselecek..ama ben satılmaması taraftarıyım..turizmin şaha kalktığı bir dönemde denizbank biraz taviz verse martı bu borcu kapatabilirdi..bankalar böyledir..yakaladı mı affetmez..kimseyi Allah banka eline düşürmesin...kemal şahini kutluyorum..helal..şirketi sahiplenen yatırımcıda var..çoğu yatırımcı bugün al yarın sat takımından..bunların ki fantazi..bildiğim kemal şahin koç gibi zengin biri..ama o değildir bu vatandaşımız..o olsaydı martıyı komple alırdı..ytd

Sayfa 471/486 İlkİlk ... 371421461469470471472473481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •