Sayfa 1023/1023 İlkİlk ... 235239239731013102110221023
Arama sonucu : 8183 madde; 8,177 - 8,183 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Jölelinin eski kibir ve şımarık tavırlarının yerini endişe ve tedirginlik almış gibi gördüm. Hayır olur inşallah birlik dirlik mesajı ile kapattı konuyu perde arkasında ne dönüyor kim bilir.

Dolarda kritik ve psikolojik direnç bence 5 liradır. Ordan bir dönüş ile 4,70 olabilir sonrasında 6 olur oda ayrı konu tabi.

Tamamen tahmindir ciddiye almayınız!

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    faizler artmazsa 2-3 aya 6TL olur

secimlerden once faizler artirilmayacagina gore demekki

secimlere kadar hergun bi 10 kurus koyun ustune hesap edin
    En azından bir konuda ülkeye istikrar geldi

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Jölelinin eski kibir ve şımarık tavırlarının yerini endişe ve tedirginlik almış gibi gördüm. Hayır olur inşallah birlik dirlik mesajı ile kapattı konuyu perde arkasında ne dönüyor kim bilir.

Dolarda kritik ve psikolojik direnç bence 5 liradır. Ordan bir dönüş ile 4,70 olabilir sonrasında 6 olur oda ayrı konu tabi.

Tamamen tahmindir ciddiye almayınız!
    RTE iyi bakıyo bu jöle'liye tamm camışş olmuş

4. Bizim pideci turan dolar bozdur kampanyasında bana pide borçlanmıştı. Şimdi pide yerine dolarımı istedim çeyrek pide etti ��

5. adettendir yazalım..

yeni rekor 4,6745

Alıntı Originally Posted by M21r1t1 Yazıyı Oku
    Bizim pideci turan dolar bozdur kampanyasında bana pide borçlanmıştı. Şimdi pide yerine dolarımı istedim çeyrek pide etti ��
    Milletin sırtından BELEŞ
    İçip sıçıyorlar.!!
    Gözlerine dizlerine vursun..!
    Sürünürler inşallah..!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,567
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...31#post2195231

buyrun, dolarcılar.....

yeni başlıktan devam.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 1023/1023 İlkİlk ... 235239239731013102110221023

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •