Sayfa 366/1023 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    TRUMP; Rusya hazır olsun çünkü füzeler Suriyeye gidiyor..

4,1722 rekor da bu..
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    @husnuyusuf1 adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/husnuyusuf1/stat...046414337?s=08
    Su veren itfaiyenin hortumunu ......

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    walla dostum ykbnk da 4.05 den aldım 4.08 den sattım seviniyorum derken

4.20 ye geldi..

Bir ara artıyı yaktı..
    Çekirge 1 zıplar 2 zıplar 3. de GÜMMMM olma dikkat et. İyi cesaret edip binmişsin. Madem 4.05 den cesaret edip bindin neden 3 kademe yukarıdan çıktın anlamıyorum. Ortamın toz duman olduğu yerde o riski alman büyük cesaret ama madem aldın 4.10 üzerine attığında yukarı hareketinde okutabilirdin. Bazıları da aklınca dolar şhortluyorlar. Bir gece doların 40-50 kademe yükselişleri ile uyanırsak doları talimatla baskılayan o zatı muhteremlerin melemelerine gülecem. Dolar önceki günde, dünde rekor tazeliyor. Yarın yeni rekorları test etmeyeceği ne malum.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Su veren itfaiyenin hortumunu ......
    trump denilen twitter sempanzesinin fuzeleri dolarcilarda patlayinca ben bu cumlenin orjinalini yazacagim..
    gundwane ;
    hisseye devam, hisse adi vermeyecegim simdilik; marj yuksek herkes kaldiramaz zarari su durumda..duzeltmesini yapti gibi 3.72/4.20 ne kadar arttiysa dipten o kadar gidecek bu meret, az daha sabir..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Çekirge 1 zıplar 2 zıplar 3. de GÜMMMM olma dikkat et. İyi cesaret edip binmişsin. Madem 4.05 den cesaret edip bindin neden 3 kademe yukarıdan çıktın anlamıyorum. Ortamın toz duman olduğu yerde o riski alman büyük cesaret ama madem aldın 4.10 üzerine attığında yukarı hareketinde okutabilirdin. Bazıları da aklınca dolar şhortluyorlar. Bir gece doların 40-50 kademe yükselişleri ile uyanırsak doları talimatla baskılayan o zatı muhteremlerin melemelerine gülecem. Dolar önceki günde, dünde rekor tazeliyor. Yarın yeni rekorları test etmeyeceği ne malum.
    e tabi karakemal diye biri vardı
    kocaman laflar ederdi bu
    faizin bizde eksi bile olacağını yazdı
    bu 3,60 dan usd yi short baba short ballandıra ballandıra anlatıyordu
    çok akıllıydı bu
    görsen finans profesörü sanırsın..

sonuç
    parayı bitirmiştir
    eeee hizmetin sonu..
    hayatta acımam..

gene salak yalak hisse muhabbetleri
    burası dolar topiği papağanıda al git orada yaz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Acıyı paylaşmak lazım..komşun açken , acı çekerken olmaz..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    papagan bi miktar koymus anlasilan, sen hisse senedi yarismasini dolar topigine daha once hic yapistirdin mi.?
    cevap olarak evet veya hayir diyeceksin, laga luga yapmadan..

sen iyi üfürüyon cübbelide iyi üfürüyor gidin karşılıklı üfürün belki işe yarar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 366/1023 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •