Sayfa 384/1023 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Binali Yıldırım satır arasında yüksek büyümenin enflasyon yaratmak gibi bir yan etkisi var buna katlanacağız gibi bir söz sarf etmişti geçen haftalarda. Yani politikacılar, büyümeyi frenlememek için enflasyon ve döviz kuruna belirli bir noktanın da üzerine kadar sabredecek gibi gözüküyor. Bıçağın kemiğin içine girmesine izin verilecek gibi duruyor.
    cari açık veren ve bunu da ağırlıklı olarak finansal piyasalar üzerinden finanse eden bir ülkeysen, hem faizi hem de kuru aynı anda kontrol edemezsiniz. bunu bildikleri için sürekli bir faiz lobisi, dış güçler edebiyatıyla suçu başkalarına yıkma gayretindeler. doğrusu bunu da iyi başarıyorlar..

kur mesela trump yüzünden yükseldi. yersen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Şu anda kafalarını kestiklerinin derisini yüzüyorlar bakalım sonrası bu kadar yeter deyip yeniden toplamaya başlıyacaklar mı yonsa KIYIMA kaldıkları yerden devam mı edecekler. Bence siz nereden izliyorsanız güncelleme yapın. Yada acaba sizdeki veriler 15 dk gecikmeli mi ? An itibariyle - 553 puan
    Haklısın...İlgim olmayınca dert de etmiyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Şu anda kafalarını kestiklerinin derisini yüzüyorlar bakalım sonrası bu kadar yeter deyip yeniden toplamaya başlıyacaklar mı yonsa KIYIMA kaldıkları yerden devam mı edecekler. Bence siz nereden izliyorsanız güncelleme yapın. Yada acaba sizdeki veriler 15 dk gecikmeli mi ? An itibariyle - 553 puan
    Okumaya başlarken Testere filminin senaryosu falan sandım valla
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    istanbulda 4 yıldızlı otel çalışanı olup ta 3 aydır maaş alamayan tanıdığım var, hepsi hikaye..!!
    Ayrıca mantık hatası da var,ucuzun ucuzu ile doluyorsa oteller;2014 rakamlarını ancak yakalıyormuş dolar olarak..yıl 2018,şahsen eylül Bodrum tatil seçeneklerine bakıyorum,iyi otellerde 5 gün her şey dahil 4 büyük+1 çocuk konaklama ,Yunanistan da 3 gün 2 kişi konaklamadan hesaplı geliyor,onu da geçtim yahu Saroz da 5 gün daire kiralasam Bodrum la kafa kafaya geliyorotel dolu olsa ne yazar,boş kalsa ne yazar...onca yatırım,onca personel sadece masrafları kurtarmak için orada heba oluyor bence..acaba neden!!!
    Dipnot:ayrıca dönen reklamlara baktığımda 1-emlakçıların sessiz çığlığı2-tur şirketlerinin mutlu gülümsemesi,hani inşaat firmalarıda yok sattığı halde sırf bizi düşündüğü için günlerce tüm kanallarda aralıksız reklam veriyor ya...

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, döviz kurlarında yaşanan dalgalanmaları yorumladı. Türkiye'nin emperyalizme karşı bir savaş verdiğini savunan Bulut, kur seviyesine bakılmaması gerektiğini söyledi.

fiyat makul alanın eli yanmaz mı demek istedin jöleli
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

Alıntı Originally Posted by rapsody Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, döviz kurlarında yaşanan dalgalanmaları yorumladı. Türkiye'nin emperyalizme karşı bir savaş verdiğini savunan Bulut, kur seviyesine bakılmaması gerektiğini söyledi.

fiyat makul alanın eli yanmaz mı demek istedin jöleli
    Boşuna demiyoruz DOLARDA yükseliş kaçınılmaz diye. Bunların kendi yandaş bidon kafalarını falanda düşündüğü yok amaç pis gerilerini kurtarmak için süreyi uzatmak.

Üff ! Dolar yataya sardı çok sıkıcı ,biraz aksiyon lütfen, kafa kol kopsun ,bağırtı çağırtı ahhh sesleri falan heyacan olsun yahu.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Haklısın...İlgim olmayınca dert de etmiyorum...
    Walla ben dert ediyorum..borsacılara acı var mı acı, sorasım geliyor..malum paylaşmak gerekiyor..

En son bunlardan birisi güvercin besleyerek acılarını buralarda hafifletiyordu..

Daha bunlar prelüd..yeni başladık..bir iki ay oldu borsalar pik değerini göreli, bahsettik..şimdi iniş zamanı..yeter ki MB'ları sözlerinde dursunlar..

Sayfa 384/1023 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •