Sayfa 443/1023 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. tatil planlarını değiştirin yoksa oy kullanamazsınız. haa diyeceksiniz ki 1 oydan ne çıkar,valla çok şey çıkar. 26 ağustos saat 07 de uçaktan indiğim gibi oy vermeye gideceğim.

2. seçim olacağını çok önceden söylemiştim buradakiler ve faiz başlığındakiler inanmamıştı. AKP ve MHP içinde haber kaynaklarım var,kaynak sağlam.

3. Forumdaşlar Bahçeli'nin çok az bir süre önce Kasım 2017'de yaptığı konuşmayı lütfen bir dinleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=MRdRKtkRBhE
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Londra çetesine fren:
    Borsayı düşürmek için, ellerinde olmayan hisseleri ödünç alıp açığa satış yapan yabancılar artık istedikleri gibi at koşturamayacak. Ödünç hisselerle yapılan işlemler önceden bildirilecek
    Bizim çocukların oyunu çoktur,onları bu yollarla engelleyemezler,yuları kaptırmadan önce düşüneceklerdi.Londralı dostlarım bu habere güldü geçti.

5. 31.03.2017

Alıntı Originally Posted by r.lucas
    Aktif dolara 4.05 veriyormus
     Alıntı Originally Posted by powerpc
    yatırım bankası ile çalışmıyorum.ikincisi bu bankaya nasıl para yatıracaksınız şubesi yok gibi bir şey,swift yapsanız ne masraf olacağı belirsiz valör yeme durumuda var. üçüncü, yatırım bankasının dolar cinsinden bono çıkarması yakın zaman öncesi kabul edilmedi. burnuma İmar kokusu geliyor.

09.08.2017

Alıntı Originally Posted by vantage
    Aktif bono (n kolay bono) hakkında görüşleriniz alabilir miyim?

Güvenli midir?
     Alıntı Originally Posted by powerpc
    hiç bir güvence yok. tmsf ye tabi değil, üç sene önce bu bonoyu aldığımda 3 gün uyku tutmamıştı, bir daha da bulaşmadım.
    .
    .
    .

Bugün..

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    arkadaşlar 120 günlük banka bonosunu 20 günlükken bozabilirmiyiz , bankaya mı satacağız. Çok zarar olur mu ?
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    işte Aktif farkı,istediğin zaman parayı çek,karınıda al. günlük takılmaca.
    sevgili power severim sizi, kimi yazılarınızı da.. belki haddime değil ama biraz da tutarlı olmak lazım değil mi?

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    31.03.2017

09.08.2017

.
    .
    .

Bugün..

sevgili power severim sizi, kimi yazılarınızı da.. belki haddime değil ama biraz da tutarlı olmak lazım değil mi?
    dün dündür bugün bugündür

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Haklısın, Bahçeli sayesinde 16 nisan referandumuna giden yolda benzer idi..duman var ki ateş çıkıyor..
    "Ateş varki duman çıkıyor."
    olacaktı galiba
    Espri yapalım dedik, ağzımıza yüzümüze bulaştırmışız anlaşılan..

Oysa yanına gülen yüzde koymuştum ama..neyse forumların bu donuk yüzünü hiç beğenmiyorum..bir dahaki sefere dikkatli olmalıyım sanırım..

Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    ilk kale yıkıldı, borsa çakıldı
    sıra ikinci kalede..............
    yelkenler fora, 400 banko, 700 yolda
    piyasalarda hiç bir yer güvenli liman değil artık
    Üzgünüm sn. medyum sattığınız dolarları yerine koymak çok zor olacak..yerinizde olmak istemezdim..

Birde niye hiç bir şey güvenli liman değil artık, anlayamadım..sen şimdi cevapta vermezsin ama..

Sayfa 443/1023 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •