Sayfa 446/1023 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. http://www.bloomberght.com/haberler/...artis-olabilir
    Şu yoruma bakarmısınız ?? Hem tl de ciddi değer kaybı oldu diyor enflasyona etkisi olacak ama faiz artışı 25 baz puancık olsun diyor yakında bari 10 baz puan artsın diyende çıkabilir !! Bu yorumları gören biri heran powerpc ye evrilebilir

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Bu yılın tepesi 5,10. 5-10 krş sapma olabilir,kaynak sağlam. 5 eylül'ü işaret ediyorlar.Ben o hafta ABD de olacağım,ne tesadüf !
    Powerpc hocam eylül ayında $ 5.10 demişsiniz. Şimdi önümüzde muhtemelen ağustos ayında seçim var hile vs.seçimi yine kazanacaklar gibi. Demek istediğim cari açık fazla üretim durma noktasında herşey satılıyor.koylar körfezler ormanlar dahil bu ortamda seçimden sonraki süreçte dolar ve altın ne olur bir yorum yapabilir misiniz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Powerpc hocam eylül ayında $ 5.10 demişsiniz. Şimdi önümüzde muhtemelen ağustos ayında seçim var hile vs.seçimi yine kazanacaklar gibi. Demek istediğim cari açık fazla üretim durma noktasında herşey satılıyor.koylar körfezler ormanlar dahil bu ortamda seçimden sonraki süreçte dolar ve altın ne olur bir yorum yapabilir misiniz?

Altını bilmem de, dolar onun ebced hesabıyla 9,10 olur....

4. Erken seçim kararı çıkarsa dolar 4.2 üzerine oturabilir. Anket sonuçları ilede adım adım 5 tl üzerine yürüyebilir. Olası bir ekonomik krizde de 6 tl üzeri hayal bile değil. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Erken seçim kararı çıkarsa dolar 4.2 üzerine oturabilir. Anket sonuçları ilede adım adım 5 tl üzerine yürüyebilir. Olası bir ekonomik krizde de 6 tl üzeri hayal bile değil. Ytd
    Aklıma çocuklarımın bir ilkokul şarkısını getirdi bu kurla ilgili bilimsel analizler...

Şöyleymiş:

- Bir iki üçler yaşasın Türkler,

- Dört beş altı, Polonya battı,

- Yedi sekiz dokuz, Ruslar hep domuz,

- On onbir on iki , İtalya tilki,

- On üç ondört onbeş, Amerika kalleş,

-Onaltı onyedi on sekiz, Ortada kaldı Portekiz...

Not: Çocuklara amma da faşizan ırkçı temelli şarkıları damardan veriyormuş vaktiyle...Yazık...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Peki...

Başlıkta yazılanlara bakarsak, dolar bu şartlarla uçacak kaçacak...

Soru şu:

Bu seviyelerden dolar almak kısa vadede akıllı bir tercih mi?

Elinizdekilerin ne kadarı ile bu tercihe yatırım yaparsınız?

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Elinizdekilerin ne kadarı ile bu tercihe yatırım yaparsınız?
    Bu seviyeden gireni şaşkınlıkla izlemeyi tercih ederiz

Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Bu seviyeden gireni şaşkınlıkla izlemeyi tercih ederiz
    Bence dolarda daha doğrusu doviz ve altinda suradan girdik buradan girdik muhabbeti bence dogru degil alır yatarım ben 4 den de dolar alırım 4.20 den de
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 446/1023 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •